Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування ігроманії

ludomaniya-igrovaya-zavisimost-1Залежність від азартних ігор – лудомания – це комплексна поведінкова залежність, яка опановує людиною не менше, ніж наркотик або алкоголь. Залежність від азартних ігор, ігроманія є широко поширеним сьогодні захворюванням, віднімаючи благополуччя не тільки у залежного, але і у його близьких. Ігроманія є первинним захворюванням, це означає, що залежний від азартних ігор грає тільки тому, що він залежний. Людина, що страждає на лудоманію не може позбутися від залежності, якщо змінить свою поведінку, звички або стиль життя.

Клініка Доктора Долинського проводить успішне лікування і терапію всіх залежностей, в тому числі і лікування ігроманії. Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від ігрової залежності для своїх клієнтів, так як наш підхід спрямований на усунення самої залежності.

lechenie-spiceУ сформованій залежності ігроманії відсутні причини, вона сама є причиною всіх подальших проблем. Залежність від азартних ігор можна тільки зупинити, тоді психіка і здоров’я хворого почнуть відновлюватися, і через певний час той зможе знову отримати контроль над своєю поведінкою. Ми змушені змиритися, що залежний від азартних ігор вже ніколи не зможе грати, залишаючись незалежним. Тільки повне утримання від будь-якого прояву азартних ігор гарантують звільнення від проблеми.

Ігроманія руйнує всі сфери життя хворого – фізичну, соціальну, духовну та емоційну. Потрапляючи в умови закритого стаціонару Doctor Dolinsky Clinical клієнт починає відновлюватися, і в міру одужання набуває усвідомлення проблеми і мотивацію збереження свободи від азартних ігор.

Клієнт працює з низкою фахівців, такими як – лікар-психіатр, психотерапевт і психолог, коуч-тренер і фізіотерапевт, масажист та сестринський персонал, консультанти з питань залежностей. Постійне залучення в терапевтичну середу і ізоляція від всіх факторів високого ризику дозволяють забезпечити високу ступінь відновлення і особистісних змін.

Ігроманія рано чи пізно забирає у людини не тільки всі матеріальні блага. Залежний від азартних ігор втрачає найголовніше – здоров’я і сімейне благополуччя! Кращий вихід – зупинити хворобу відразу, як тільки вона виявлена.

Не втрачайте час – телефонуйте нам прямо зараз, і отримаєте ефективні рішення вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone