Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Законодавчо заборонено примусове лікування алкоголізму, але фахівці Doctor Dolinsky Clinical знають рішення!

Принудительное лечение алкоголизма В Україні законодавчо не регламентовано лікування алкоголізму, в тому числі і механізми мотивації залежного. Проте епідемічна картина з алкоголізмом в країні, спонукає до кардинальних рішень.  Сьогодні примусове лікування алкоголізму є вельми затребуваним запитом, так як хворий алкоголізмом не в змозі проявляти розсудливість і впоратися зі своїм станом. На жаль, на відмінно від розвитих країн, в Україні примусове лікування алкоголізму законодавчо заборонено, і тому фахівці Doctor Dolinsky Clinical не проводять лікування алкоголізму і терапію інших залежностей без згоди клієнта. Але ми не залишаймося байдужі, і знаємо, як бути в разі, коли клієнт упирається від надання йому кваліфікованої допомоги.

Лечение алкоголизма принудительно На жаль, коли хворий втрачає контроль, вимагати від залежного розсудливість – моральний злочин. Не можна залишатися у стороні, коли залежний знищує своє життя, адже ризик фатальних наслідків тільки зростає. Тому близьким та рідним алкоголіка необхідно приймати кардинальні рішення.

Сьогодні ви можете отримати рішення ваших проблем та запитів у Doctor Dolinsky Clinical! Ми не зачіпаємо особистих прав і свобод пацієнта, наші методи абсолютно законні. Ми займаємося мотивацією залежних, для того, що б добитися згоди на лікування алкоголізму добровільно. Ми створюємо такі умови, в яких хворий змушений погодитися на курс реабілітації, працюючи комплексно, разом з сім’єю і близьким оточенням залежного. Наша психологічна служба доносить думку про одужання навіть у найважчих ситуаціях. Дев’ять з десяти наших клієнтів погоджуються на лікування алкоголізму добровільно після нашої роботи.

Алкоголізму вимагає швидких та ефективних рішень – телефонуйте нам прямо зараз, і почніть боротьбу з алкоголізмом вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone