Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Детоксикація організму від наркотиків. Детоксикація наркозалежних. Детоксикація наркоманії Київ.

Детоксикація організму від наркотиків на базі наркологічної клініки Doctor Dolinsky Clinical – це очищення крові від наркотичних речовин за допомогою введення наркоблокаторов через крапельницю, а так само комплексне відновлення фізичної і психічної сфери життя пацієнта. Очищення організму від наркотиків через крапельницю сьогодні – найбезпечніший, швидкий і ефективний метод, що дозволяє зняти ломку, абстинентний синдром від наркотиків.

Курс капельнічной детоксикації становить три прийоми, раз в день. Після першого ж прийому пацієнт не відчуває симптоми наркотичного абстинентного синдрому, проходження всього курсу капельнічной детоксикації гарантує повне зняття ломки. Детоксикація від наркотиків препаратами проводиться тільки медичним співробітником в умовах стаціонару. Пацієнт, проходячи наркотичну детоксикацію, повністю ізольований від можливості повернутися до вживання наркотиків під час прийому курсу.

Крім капельнічной детоксикації, курс включає фізичне відновлення терміном від 14 до 28 днів. За цей період на базі наркологічного центру Doctor Dolinsky Clinical клієнт відновлює фізичні ресурси для подальшого лікування наркоманії самостійно або на базі центру.

У разі необхідності, лікар-нарколог може призначити допоміжне лікування наркоманії препаратами, якщо пацієнт потребує корекції свого психо-емоційного стану.

Курс очищення організму від наркотиків так само включає психологічну і терапевтичну допомогу. На відділенні наркологічного центру Doctor Dolinsky Clinical в штатному режимі працюють психолог, психотерапевт і консультанти по хімічним залежностям. При бажанні клієнт має можливість проводити індивідуальні консультації з фахівцями для вирішення внутрішніх проблем, які привели до вживання наркотиків.

Поспішайте більше дізнатися про те, що таке детоксикація від наркоманії. Зв’яжіться з нашими фахівцями!

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone