Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Кодування від алкоголізму

Кодирование от алкоголизма Лікування алкоголізму в Doctor Dolinsky’s Clinic не обмежується тільки процедурами реабілітації та очищення організму. Фахівці Клініки Доктора Долинського зацікавлені в максимальній гарантії одужання пацієнта від алкоголізму, надаючи комплекс послуг по після лікувальної терапії та підтримки клієнта. Однією з таких послуг є процедура суггестії на психіку і свідомість пацієнта, з метою викликати стійке відторгнення від вживання спиртного на психічному і рефлекторному рівні. У народі така процедура називається “кодування від алкоголізму”. Ми не проводимо кодування від алкоголізму в стандартному розумінні цього слова. Більшість методів установки психологічних бар’єрів для вживання алкоголю малоефективні, так як мають на увазі разові процедури, компетентність багатьох фахівців викликає сумніви.

Кодування від алкоголізму в Клініці Доктора Долинського – це комплексна методика з психотерапевтичної, гіпнотичної, фізичної та відновлювальної роботи пацієнта з цілим штатом компетентних фахівців. Залучаючи клієнта в відносно не малий термін на базу стаціонару і проводячи комплексну детоксикацію організму ми забезпечуємо стовідсоткову чистоту від алкоголю на момент проведення процедури. Повне виведення алкоголю з крові пацієнта і хоча б тижневий період чистоти свідомості і психіки є першорядним фактором, що визначає ефективність методики кодування при алкоголізмі.

Лечение хронического алкоголизма Залучення медикаментозних алкоблокаторів, очищення організму, проведення курсу психотерапевтичної роботи і серії гіпнотичних сеансів, проведення безпосередньо процедури суггестивного кодування в спеціалізованих умовах стаціонару дозволяють досягти оптимальний і гарантований ефект відторгнення прийому спиртного на фізичному, психічному і свідомому рівні. Запорука успіху кодування від алкоголізму в Клініці Доктора Долинського забезпечується не тільки зовнішнім впливом, але так само і внутрішньою роботою пацієнта над самим собою при всебічній підтримці фахівцем, досягається високий рівень мотивації клієнта припинити пити і зупинити залежність від алкоголю.

Клініка Доктора Долинського проводить кодування від алкоголізму в місті Київ на базі спеціалізованої клініки. Залучення фахівців вищого рівня, створення стаціонарних умов відновлення і проведеної роботи а так само індивідуальний підхід до кожного пацієнта дозволяють нам досягти ефективного результату навіть в найважчих ситуаціях.

Позбавлення від алкоголізму можливо – зверніться до наших фахівців прямо зараз, і почніть рішення проблеми вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone