Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Наркоманія: ознаки, перебіг і наслідки хвороби. Відповіді на питання, що таке залежність від наркотиків.

Наркомания

В першу чергу наркоманія вражає самого залежного. Важливо розуміти, що наркоманія – це всього лише один із проявів хвороби залежності. Це означає, що людина вживає наркотики і не може від них відмовитися не через самого ефекту речовини, або його доступності.Вживання мотивується незворотними деструктивними процесами в психіці і свідомості хворого, а вживання наркотиків є всього лише симптомом. Залежність є невиліковним захворюванням, це означає, що людина залежна вже ніколи не зможе контролювати вживання.

З цим питанням “Що таке наркоманія?” стикається кожна сьома сім’я в нашій Україні, відповідно до української офіційної статистики . Це страшно, адже коли залежність вражає одну людину, часто хвороба необоротно позначається на житті всього його найближчого оточення. І в першу чергу звичайно ж на батьках, подружжя, і дітей, якщо вони є. Детальніше про вплив наркоманії на близьке оточення залежного Ви можете прочитати у відповідній статті.

Наркоманію можливо зупинити, але неможливо видужати від наркоманії власними силами або без допомоги фахівців. Це те ж саме, що намагатися вилікуватися від серйозних вірусних хвороб народними методами. Статистика в цьому випадку вельми печальна. До все доступності коштів сучасної медицини навіть від грипу і застуди в Європі щорічно гинули мільйони і десятки мільйонів жителів. З наркоманією в Україні сьогодні склалася схожа ситуація.

Практично завжди вживання всіх наркотиків надає незгладимий психічний відбиток на хворого. Життя втрачає фарби, і залежного все менше цікавлять всі аспекти життя, крім вживання. Багато дуже поширені наркотики надають часто незворотний колосального збитку не тільки психіці, а й фізичному стану хворого.

Оскільки наркоманія – це така ж аддикція, як і багато інших залежності, принципи лікування наркоманії спільні з принципами лікування залежностей в цілому. Однак наркоманія має ряд своїх особливостей. Наслідки вживання наркотиків часто виявляються критичними для нормального існування психіки і здоров’я вживає. Подолання наслідків наркоманії можуть тривати довгі роки. Причому завжди є ризик повернутися в вживання, якщо не підтримувати свою тверезість активно.

Наркоманія завжди призводить до передчасної смерті, якщо не зупинити хворобу. Це означає тільки одне – зупинити наркоманію варто відразу, як тільки виявлена хвороба. Чим раніше зупинити залежність від наркотиків, тим менше буде наслідків, тим ефективніше буде терапія.

Якщо Ви зіткнулися з проблемою наркоманії – зателефонуйте нам прямо зараз, і ми швидко вирішимо проблему!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone