Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Як обрати центр реабілітації для наркозалежного?

Как выбрать центр реабилитации Найбільш поширеним методом лікування залежностей в Україні є і залишається реабілітація. Для того, щоб розуміти, як обрати центр реабілітації залежності, треба розуміти, що таке є сама реабілітація. Реабілітація наркологічної залежності – це комплексний метод лікування наркоманії, алкоголізму, і інших залежностей. Методика реабілітації полягає в застосуванні всіх ефективних і визнаних методик терапії залежностей в умовах закритого стаціонару за єдиною індивідуальною стратегією одужання. В першу чергу, зіткнувшись із завданням у виборі центру реабілітації для залежних, слід звернути увагу на наступні чинники – професіоналізм, кваліфікація і штат співробітників, умови комфорту, технологічності і безпеки стаціонару, комплексність наданої програми терапії та лікування залежності. Розберемо кожен з цих пунктів.

 

Професіоналізм співробітників, як основний критерій якості

lechenie_alkogol_2 Надання реабілітаційних послуг здійснюється фахівцями. При цьому всебічна і максимальна допомога пацієнтові в кожній конкретній ситуації затребує залучення багатьох різнопрофільних спеціалістів. Ефективну реабілітація залежності, це праця не тільки в психологічній і наркологічної сфері свого життя. Так само важливо відновлювати фізичну, соціальну, особистісну сферах життя. А надати таку допомогу можуть тільки освічені і кваліфіковані фахівці відповідної кваліфікації, що поєднаний у один керований штаб.

Реабілітаційний центр для ефективної діяльності має бути оснащений наступним штатом спеціалістів:

 1. лікар нарколог-психіатр;
 2. психотерапевт;
 3. психолог;
 4. фізіотерапевт і сестринський персонал;
 5. консультанти по хімічним залежностям,
 6. фахівець з особистісного розвитку (коуч-тренер).

Досвід у сфері реабілітації залежностей є вирішальним у визначенні компетентності, адже чим довше фахівець працює саме в цій сфері, тим більше практичних і ефективних методів, а так само свого особистісного терпіння і якостей він може надати пацієнтові.

Відділення реабілітаційного центру та стаціонарні умови лікування

testfile322 Укомплектованість, технічність та безпечність стаціонару враховуючи специфіку проблеми, це також необхідна умова ефективної реабілітації. Тільки комплексний, обладнаний закритий стаціонар здатний забезпечити гарантію того, що клієнт буде залучений в програму. Більш того, такий стаціонар є необхідним, що б ізолювати пацієнта від того хворобливого середовища, в якому розвивалася залежність, і від соціальної відповідальності, до якої клієнт не готовий, будучи залежним. Режим закритого стаціонару в реабілітаційному центрі максимально вбереже пацієнта від факторів можливого ризику і вживання, забезпечить цілодобовий супровід пацієнта і постійність терапевтичних процедур.

Комплексність терапії і науковість методів в програмі реабілітації

lechenie_narkomanii Для надання високоякісних послуг центр реабілітації повинен мати свою збалансовану авторську методику надання послуг. Застосування вирваних з різних контекстів методів, які не були випробувані співробітниками будуть неефективними. Наявність виведеної досвідом, дослідженнями і практикою єдиної програми одужання від залежностей, стандартів реабілітації є тією самою відправною точкою, яка визначає відповідність послуг запитам пацієнта і результату, який можливо досягти. Відсутність власної програми одужання є ознакою некомпетентності і дилетанства в питанні лікування залежностей.

Програма лікування залежностей ні в якому разі не повинна бути односторонньою (по типу трудотерапії або духовного розвитку), інакше просто не вдасться відновити всі сфери життя, пошкоджені залежністю. А значить, проблема не буде подолана повністю, залишаючи високі шанси для ризику зірватися. Комплексна програма терапії залежностей – це методики та методи, спрямовані на відновлення всіх основних сфер життєдіяльності (фізичної, емоційної, соціальної та особистісної) при високому рівні мотивації з наданням усіх необхідних навичок збереження тверезості в кожній конкретній ситуації.

Звідси випливає, що Програма одужання від залежностей не може зводитися до кількох методів, повинна бути індивідуальною і проводитися тільки досвідченими в роботі за даною методикою фахівцями.

Я знайшов відповідний центр, а як зрозуміти справедливість запропонованої цінової політики?

Перше, що важливо розуміти – на реабілітації, як і на здоров’ї, не можна економити. Якщо Ви знайшли Центр реабілітації, відповідний вищевказаним критеріям, важливо розуміти, що залучення величезного числа фахівців і залучення стаціонарних обладнаних приміщень не може бути економним. Співробітник обраного Вами центру повинен надати вам розгорнутий прейскурант цін, де вказана вартість кожної наданої послуги і статті витрат протягом обраного Вам терміну проходження програми. 

Я готовий почати курс реабілітації, що далі?

primenyaemyie-metodyi-lecheniya-sroki-lecheniya

Популярність реабілітації забезпечено тим, що на сьогодні це найрезультативніший метод одужання. Реабілітація дозволяє забезпечити всебічну терапію, максимальну безпеку пацієнта, індивідуальні рішення в конкретній ситуації і сталість застосовуваних методів. Цей факт зумовлений тим, що пацієнта керують саме фахівці, і тому вірогідність помилок та зриву значно зменшується.

Довіртеся фахівцям, і дотримуйтесь вказівок обраного Вами курсу. Важливо відзначити, що при початку реабілітації, для збереження її ефективності вкрай не бажано самовільно переривати курс або вносити будь-які корективи. Довірившись досвіду і навичками співробітників центру Ви максимально убезпечите себе від всіх можливих факторів ризику і зможете отримати гарантований результат по одужанню від залежності.

Пропонуємо Вам детальніше ознайомитися з інформацією сайту Клініки Доктора Долинського, і Ви побачите, що ми максимально відповідаємо критеріям якості послуг, що надаються, і готові надати найгнучкішу і оптимальну цінову політику, відштовхуючись від Вашої ситуації.

Дізнайтеся більше про реабілітацію залежностей – зателефонуйте нам прямо зараз! Консультації безкоштовні.


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone