Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Алкоголізм, що таке алкоголізм:опис хвороби, наслідків, способів подолання.

Хронический алкоголизм Алкоголізм – це один з видів хімічних залежностей, де вражаючим чинником є алкоголь, а вірніше болюча і непереборна тяга залежного до постійного споживання спиртного. Алкоголізм не є типовою наркоманією, хоча і викликаний хімічно. У алкоголізму суто своя соціальна, психологічна і фізична специфіка.

Алкоголізм визнаний смертельним захворюванням, і небезпека його очевидна, коли мова стосується хронічного споживання спиртного (третя стадія алкоголізму). Однак далеко не завжди можна зрозуміти проблему, коли алкоголізм тільки приходить в життя залежного. Алкоголь викликає залежність на фізичному і психічному рівні, приводячи до комплексного руйнування організму. Соціально алкоголь є доступним, легально продається у всіх торгових точках. Пиття алкоголю часто заохочується як в медіа-просторі України, так і культурно в середовищі населення. Навіть не дивлячись на антиалкогольну пропаганду, яка працює слабо і явно не здатна хоч скільки небудь істотним способом вплинути на проблему. Ці фактори призводять до поступового, і часто не оборотного руйнування особистості.

На жаль, коли алкоголік втрачає контроль над випивкою, самостійно позбавитися від алкоголізму дуже складно. Статистика говорить, що тільки 3-4 людини з 100 здатні кинути пити самостійно. Решту ж чекає доля поступового занепаду під все більшим і більшим впливом хронічного алкоголізму і всіх можливих ускладнень. Тому, зіткнувшись з проблемою, важливо не сподіватися вирішити її самотужки. Це як гра в російську рулетку, в якій шанси перемогти (з вище наведеної статистики) явно не на вашу користь. Єдиний вихід зупинити алкоголізм – це вчасно * якнайшвидше) звернутися до фахівців.

Як позбутися від алкоголізму? лікування алкоголізму.

Саме зазначена специфіка проблеми змушує до особливого підходу в лікуванні алкоголізму. Першочерговим завданням є відновлення психіки і здоров’я залежного настільки, наскільки це можливо. Тільки після відновлення розсудливості і фізичного стану пацієнт здатний усвідомлювати проблему і конструктивно працювати з фахівцями.

Важливо розуміти, що алкоголізм в своєму лікуванні не обмежений часовими рамками. Багато що залежить від стадії захворювання і готовності пацієнта проводити творчу роботу. Однак лікування алкоголізму важливо почати відразу, як тільки виявлена проблема. Тільки таке підхід здатний максимально мінімізувати наслідки алкоголізму і повернути людину до життя.

Зіткнулися з проблемою алкоголізму? Зателефонуйте нам прямо зараз, і наші фахівці знайдуть ефективне рішення вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone