Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Нервова булімія – симптоми хвороби та засоби лікування.

Нервная-булимия Нервова булімія – це хвороба поведінки та психіки, яка виражається в тому, що потерпілий втрачає контроль над харчовою поведінкою, схильний до патологічного переїдання, які перериваються періодичними спробами контролювати свою вагу і поведінку. Назва цього розладу харчової поведінки походить від грецької мови: Βοῦς – бик і λῑμός – голод, також вовчий голод. Булімію у науковій літературі також називають кінорексієї.

Як і у будь якої хвороби, у булімії існують кілька причин виникнення вади:

 • Порушення гормональної діяльності організму на тлі пережитих психотравмуючих ситуацій.
 • Порушення психічної діяльності через стрес або постійної напруги.

Важливо розуміти, що у сформованому вигляді булімія є первинною хворобою, тому відновлення вказаних вад є лише частиною ефективного лікування булімії. Булімія є небезпечним і смертельним захворюванням, яке може перетекти в анорексію, або патологічну аддикцию. Лікування булімії – важлива і необхідна захід для того, що б позбутися від хвороби.

Булімія: симптоми проблеми і способи позбавлення від хвороби.

Життя захворілого булімією умовно можна поділити на три стадії протікання проблеми, що чергуються проміж собою. А саме, постійне переїдання; спроби контролю ваги; тимчасові ремісії проблеми. Важливо відзначити, що дві перші з трьох стадій несуть хворобливий характер з заподіянням шкоди психіці і тілу потерпілого. Булімія, як і будь-яке інше захворювання має ряд характерних симптомів, яке дозволяють визначити проблему. Нижче наведено ряд зовнішніх і внутрішніх симптомів, які проявляються в житті людини, яка постраждала від проблеми.

 • Постійні думки про контроль своєї ваги, почуття неповноцінності.
 • Хронічне періодичне або перманентне почуття голоду і потреби якомога більше їсти.
 • Прагнення позбутися від зайвої їжі в організмі за допомогою викликання у себе блювотного рефлексу і прийому відповідних медичних препаратів.

Однак важливо розуміти, що якщо Ви є близьким або родичем людини в проблемі, то побачити ці симптоми набагато складніше, ніж у випадку анорексії. Так як булімік буде приховувати свою проблему до останнього і не особливо воліє поширяться про своє харчовій поведінці. Важливо розуміти, що визначити наявність проблеми може тільки фахівець, самостійно діагностувати булімію вкрай важко. Так як діагностика проблеми вимагає компетентного аналізу та об’єктивності. Однак наявність навіть разових симптомів, схожих на булімію – це привід звернутися до фахівця за консультацією. 

Проблема булімії є смертельно небезпечною – терміново звертайтесь до фахівців для вирішення проблеми!


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone