Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Примусове лікування наркоманії

narkomaniya_lechenie Примусове лікування наркоманії сьогодні є найактуальнішим запитом в цій сфері, так як залежний повністю втрачає контроль над своєю поведінкою. Тільки одиниці приймають рішення почати лікування наркоманії самостійно, але здебільшого людина, залежна від наркотиків буде відстоювати своє бажання вживати. Примусове лікування наркоманії сьогодні законодавчо заборонено. Однак залишатися байдужим коли людина безсила перед проблемою неприпустимо. Якщо близька людина систематично вживає наркотики, і не може зупинити наркоманію самостійно, необхідно якомога швидше шукати допомоги у фахівців.

Фахівці Doctor Dolinsky Clinical проводять лікування наркоманії, і готові надати всіляку підтримку сім’ї потерпілого для успішної мотивації пацієнта на лікування наркзалежності. Ми не проводимо лікування наркоманії примусово. Мі працюємо виключно в правовому полі законів і Конституції України. Але ми проводимо грамотну мотивацію клієнта, домагаючись гарантованого результату згоди на реабілітацію наркоманії. Зв’язавшись з нашими фахівцями ми зможемо скласти план дій, поставивши залежного в ті умови, в яких він змушений буде погодитися на лікування. У 95% випадків клієнт погоджується на лікування наркоманії після первинної консультації. Можливий виїзд фахівців на будинок.

Не втрачайте час! Телефонуйте нам зараз, і отримайте компетентні рекомендації саме у Вашій ситуації! 

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone