Чому ми?

D.D.C. – це репутація

Doctor Dolinsky Clinical
входить у склад Наркологічної Асоціації Ренесанс, та має більш, ніж десятирічний досвід бездоганної роботи. За час існування Doctor Dolinsky’s Clinic успішно випустив понад 1000 клієнтів.

Найголовніше – це благополуччя клієнта

Індивідуальний підхід до особистості кожного пацієнта – це запорука продуктивної роботи з гарантованим результатом!

Комплексність методу

Фахівці Doctor Dolinsky’s Clinic ведуть всебічну роботу з клієнтом. Співробітники відповідного профілю проводять відновлення фізичної, емоційної, особистісної та соціальної сфер життя.

Гарантії одужання

Резиденти, які пройшли повний курс програми Doctor Dolinsky’s Clinic залишаються в стійкій ремісії, маючи всі необхідні знання, навички та рекомендації.

Підтримка клієнтів

Рідні і близькі резидентів мають можливість отримувати підтримку в вирішенні своїх проблем, відвідуючи консультації фахівців. Doctor Dolinsky’s Clinic регулярно проводить Клієнтські Групи, де бажаючий отримує всю необхідну інформацію про лікування залежності.

Соціальна підтримка

Соціалізація клієнта – одна з основних задач фахівців Doctor Dolinsky’s Clinic. Ми надаємо допомогу в плавному виході в соціум, працевлаштуванні і можливість завжди звернутися до фахівців в кризових ситуаціях після закінчення Програми.

Тільки компетентні фахівці

Співробітники Doctor Dolinsky’s Clinic – це професіонали, які мають відповідну кваліфікацію та освіту. Багаторічний досвід роботи фахівців Doctor Dolinsky’s Clinic в сфері реабілітації робить нас кращими у своїй роботі.

Підтримка держави

Doctor Dolinsky’s Clinic працювала за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на момент існування цієї організації. Робота з соціальними і приватними інститутами забезпечує нас зв’язками і нормативно-правовою базою для здійснення ефективної роботи.

Максимальна прозорість методу

Клієнти та їх близьке оточення мають можливість ознайомитися з усіма умовами та методиками, за якими ми проводимо реабілітацію.

Лікування і реабілітація наркоманії, алкоголізму та інших залежностей

Doctor Dolinsky’s Clinic – ми гарантуємо професійний підхід і результат навіть в найважчих ситуаціях!

Лікування наркоманії та лікування алкоголізму, а так само лікування інших залежностей в Клініці Доктора Долинського проводитися за комплексною програмою терапії, відновлення і реабілітації. В основі авторської методики реабілітації залежних лежить концепція розвитку особистості,
розроблена доктором Стівеном Кові. Дана методика лікування нарко-, алко- та інших залежностей – результат праці групи фахівців України і країн СНД в області
наркології, психотерапії і реабілітації. Лікування залежностей в Клініці Доктора Долинського направлено на відновлення всіх сфер життєдіяльності, порушених вживанням наркотиків, алкоголю або залежним поведінкою. Особистісна робота в Doctor Dolinsky’s Clinic – це розвиток особистісних принципів, таких як чесність, відповідальність, стабільність міжособистісних відносин.

Простими словами, фахівці нашої Клініки вчать пацієнта заново вирішувати життєві ситуації, не вдаючись до вживання наркотиків, алкоголю, або ж до залежного поведінки (лудомания, комп’ютерна інтернет залежність, розлади харчової поведінки і т.п.). Вживання наркотиків руйнує чотири основні сфери життєдіяльності людини – фізичну, психологічну, соціальну та духовну.

Вирішальною умовою у відновленні і розвитку цих сфер життя є постійна робота з кваліфікованими фахівцями і часовий чинник. Наша програма реабілітації залежних розрахована на 6-9 місяців з подальшою ресоціалізацією в формі денного стаціонару.

Деталі роботи

Лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей по нашій програмі складається з 4 основних етапів.

1. Дослідження причин виникнення залежності у кожного конкретного пацієнта. Для цього проводиться первинна консультація, діагностика соціального, психологічного і фізичного стану, а також виконання пацієнтом аналітичних мотиваційних завдань.

2. Формування у пацієнта усвідомленого утримання від вживання наркотичних речовин. Ми пояснюємо пацієнту місце і роль наркотику в його житті, опрацьовуємо стратегію контролю поведінки, пов’язаного з вживанням наркотиків, навчаємо
пацієнта навичкам профілактики і запобігання зриву.

3. Поліпшення психоемоційного стану пацієнта. На цьому етапі йде навчання емоційно саморегуляції, розширення позитивного емоційного досвіду, відмова від дисфункциональной психологічного захисту, зміцнення психологічної стійкості і навчання нових стратегій внутрішньої саморегуляції.

4. Підвищення соціального статусу пацієнта. Ми сприяємо налагодженню стабільних відносин з родиною і найближчому оточенні, залученню до навчання і професійної діяльності.

З пацієнтом постійно працюють консультанти з питань хімічних залежностей, психолог, психотерапевт, фізіотерапевт, також спостереження веде лікар-нарколог. Доступні такі послуги, як нейродинамічна аудіопсихокорекція, сауна, спортзал, басейн, а також електросон, в залежності від рекомендацій нарколога та інших фахівців

Моральним фундаментом побудови роботи нашої організації є сильна командна згуртованість і відданість ряду принципів: тверезості, компетентності, чесності, відкритості і комплексності підходу. І саме завдяки якісній командній роботі ми добиваємося найвищого результату.

На зв'язку

Врятуйте життя собі та близьким!
Залиште заявку і ми покроково розкажемо вам, що потрібно зробити!

+38 066 858 27 77
+38 067 959 59 37


account_circle


phone

image

Наші філіали розташовані в багатьох регіонах України

Друге життя

Біль, страх, розчарування, глибока депресія, відірваність від реальності, відчуженість і відчай – ось спектр проблем, які тягнуть за собою наркозалежність, алкоголізм, поведінкові розлади. Важливо, щоб без професійного уваги не залишився жоден потребує людина.

Doctor Dolinsky Clinical дає людям з важкими формами хімічної і поведінкової залежності шанс на повноцінне життя: на всіх етапах лікування і реабілітації, пацієнтів супроводжують лікарі-наркологи, психологи і психотерапевти, фізіотерапевти і консультанти з питань соціалізації.

Позитивний досвід роботи і підтримка Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту дозволили відкрити філії DDC по всій країні – тепер професійну допомогу люди можуть отримати там, де проживають, що значно підвищить результати терапії!

Условия проживания

Перезвоните мне!