Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Про нас

Doctor Dolinsky Clinic – це досвід, кращі фахівці і справжня допомога

Doctor Dolinsky Clinic пропонує амбулаторну та стаціонарну допомогу при лікуванні алкоголізму, наркоманії та поведінкових розладів. Високий професіоналізм лікарів, комфортні умови проживання, ефективні методики лікування роблять реабілітаційний центр Doctor Dolinsky Clinic одним з кращих в Україні. За час свого існування Doctor Dolinsky Clinic успішно вилікував від залежностей більше 1000 клієнтів.

Ви можете ознайомитися з нашою ліцензією:

Наші переваги
Благополуччя клієнта в пріоритеті
Індивідуальний підхід до особистості кожного пацієнта – це запорука продуктивної роботи з гарантованим результатом.
Комплексний метод
Фахівці Doctor Dolinsky Clinic ведуть всебічну роботу з клієнтом: проводять відновлення фізичної, емоційної, особистісної та соціальної сфер життя.
Гарантії одужання
Резиденти, які пройшли повний курс програми Doctor Dolinsky Clinic, залишаються в стійкої ремісії, маючи всі необхідні знання, навички та рекомендації.
Підтримка пацієнтів
Doctor Dolinsky Clinic регулярно проводить Клієнтські Групи, де бажаючі родичі і близькі резидентів отримують всю необхідну інформацію про лікування залежності.
Компетентні фахівці
Співробітники Doctor Dolinsky Clinic – це професіонали, які мають відповідну кваліфікацію, освіту і багаторічний досвід роботи в сфері реабілітації.
Соціальна підтримка
Ми надаємо плавний вихід пацієнта в соціум, допомога в працевлаштуванні, і можливість завжди звернутися до фахівця в кризових ситуаціях після закінчення Програми.
Прозорість методу
Клієнти та їх близьке оточення мають можливість ознайомитися з усіма умовами та методиками, за якими ми проводимо реабілітацію.
Підтримка держави
Doctor Dolinsky Clinic працювала за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на момент існування даної організації. Співпраця з соціальними і приватними інститутами забезпечує нас зв’язками і нормативно-правовою базою для здійснення ефективної роботи.
Наші методи
Doctor Dolinsky Clinic надає авторську методику для реабілітації залежних пацієнтів

Наркологічна Клініка Доктора Долинського проводить комплексну реабілітацію залежних за авторською методикою. Наша методика запатентована і відповідає всім державним стандартам реабілітації.

Суть нашого методу: проведення реабілітації залежних всебічно. Ми реабілітуємо всі сфери життя, які були вражені вживанням наркотиків або алкоголю. В рамках реабілітаційного курсу пацієнт проходить фізичну, психічну, соціальну і особистісну реабілітацію.

doc

Задоволених пацієнтів

1000+

Досвід

10+ років

Досвідчених лікарів

150+
Умови проживання
Комфортні умови проживання – одна з найважливіших складових ефективного лікування

Співробітники Клініки Доктора Долинського розуміють, що результативне лікування хімічних і поведінкових залежностей неможливо без відповідних умов перебування пацієнтів. лікарня розташовується на території парку площею у 2000 м.кв., який включає в себе:

 • 2 просторих корпусу з повноцінними умовами для життя
 • Спортивні майданчики та тренажерні зали для пацієнтів
 • Маніпуляційні і терапевтичні кабінети
 • Дві сауни для постійного користування
Наші співробітники
Реальна допомога від справжніх професіоналів своєї справи

Кожен з лікарів Клініки Доктора Долинського – досвідчений і кваліфікований фахівець в області лікування залежностей різного роду. Наші співробітники віддані філософії співчуття і орієнтації на пацієнта, щоб гарантувати вам і вашим близьким одержання чудового індивідуального медичного обслуговування. Ми ведемо ретельний відбір нащих співробітників при прийомі на роботу, тому, звертаючись за допомогою в реабілітаційний центр Клініки Доктора Долинського, ви отримуєте реальну допомогу від досвідчених і сертифікованих лікарів.


  account_circle


  phone


  Наші сертифікати
  Сертифікація – запорука якості та успішного видоровленія

  Фахівці Клініки Доктора Долинського постійно займаються розвитком своїх професійних навичок і мають безліч сертифікатів підвищення кваліфікації від провідних університетів України та Міжнародної асоціації “Ренесанс”. Ця сертифікація і регулярне навчання персоналу забезпечує абсолютну якість медичних послуг Клініки Доктора Долинського.

  Наші філії розташовані в багатьох регіонах України
  Doctor Dolinsky Clinic дарує шанс на друге життя для своїх пацієнтів

  Клініка Доктора Долинського дає людям з важкими формами хімічної і поведінкової залежності шанс на повноцінне життя: на всіх етапах лікування і реабілітації, пацієнтів супроводжують лікарі-наркологи, психологи і психотерапевти, фізіотерапевти і консультанти з питань соціалізації. Позитивний досвід роботи і підтримка Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту дозволили відкрити філії DDC по всій країні – тепер професійну допомогу люди можуть отримати там, де проживають, що значно підвищить результати терапії!

  Відгуки пацієнтів
  Андрей
  Реабилитационный центр Доктора Долинского дал мне возможность приобретения навыков высокоэффективной личности, а также длительную ремиссию. Комфортные условия. Рекомендую.
  Алина
  Очень довольна качеством обслуживания в Клинике “dd-clinic” Благодаря Клинике dd-clinic удалось избавиться алкозависимости. Процедуры прошли быстро и безболезненно. Полученным результатом я очень довольна.
  Михаил
  Благодарим за помощь, оказанную моей дочери Наталье в избавлении от наркотической зависимости. Спасибо внимательному персоналу центра «dd-clinic». Как родители мы за время пребывания дочери на лечении, пересмотрели свое отношение к наркозависимым и поняли что самостоятельно проблему не решить, а только с помощью такого центра как «dd-clinic»,где подобран коллектив профессионалов , способных возвратить наркозависимого к нормальной жизни.
  Алексей
  Мне удалось сразу довериться специалистам, которые разожгли во мне интерес к работе над собой. На данный момент я вернул все, что потерял однажды и даже преумножил. Спасибо
  Ольга
  Очень довольна качеством обслуживания в Клинике “dd-clinic” Благодаря Клинике dd-clinic удалось избавиться алкозависимости. Процедуры прошли быстро и безболезненно. Полученным результатом я очень довольна.
  Павел
  Спасибо клинике! Спасли моего знакомого от алкоголизма )я уже думал он никогда не вернется к нормальной жизни) спасибо! советую
  Сергей
  Спасибо большое сотрудникам центра dd-clinic за помощь оказанную мне в выздоровлении. Благодарю за все приобретенные знания , за поддержку . Я вновь захотела жить и радоваться жизни! Всем желаю трезвости и здоровья!
  Толик
  Спасибо клинике. прошел детоксикацию от алкоголя. Просто спасибо Вам