Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування жіночого алкоголізму

1386497418_medikamentoznoe-lechenie-zhenskogo-alkogolizma Алкоголізм – це хімічна залежність, яка виражена в непереборній тязі до спиртного. Якщо людина, незважаючи на руйнування здоров’я, психіки, відносин з близькими людьми і соціумом все одно повертається до вживання спиртного, можна констатувати наявність залежності алкоголізм. На жаль, через особливості реагування на алкоголь на біохімічному рівні, можна виділити жіночий алкоголізм як окрему форму захворювання.

Жінки менше схильні до алкоголізму, ніж чоловіки, проте хвороба алкоголізм у постраждалих протікає набагато важче, наслідки від алкоголізму можуть набути незворотнього характеру.

Тому лікування жіночого алкоголізму – це окремий підхід фахівців наркологічної клініки Doctor Dolinsky Clinical до клієнта, де в першу чергу враховується жіноча психологія і відповідні запити. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта, наявність психологічної служби та волонтерів, які безпосередньо зіткнулися з проблемою жіночого алкоголізму, дозволяють резиденту швидко знайти взаєморозуміння і ґрунт для початку звільнення від алкоголізму.

Лікування в рамках центру реабілітації психіки Doctor Dolinsky Clinical – це комплекс заходів, спрямованих на відновлення фізичної, соціальної, особистісної та психологічної сфери клієнта. Це означає, що фахівці подбають про те, щоб клієнт зміг відновити здоров’я, грацію і душевні сили для початку одужання від алкоголізму.

Лікування жіночого алкоголізму – це робота співробітників-фахівців з хімічних залежностей і психологічної служби для навчання пацієнта навичкам усвідомленого утримання від спиртного. Проводиться інформативно-практична підготовка клієнта.

Психотерапія алкоголізму забезпечена роботою психотерапевта в групах та індивідуально. Клієнт долає психологічні комплекси і бар’єри, що заважають жити в тверезості.

Зв’язавшись з нашими співробітниками по телефону, ви можете більше дізнатися про лікування жіночого алкоголізму!

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone