Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Комп’ютерна залежність: залежність від комп’ютерних ігор і інтернету.

Комп'ютерна залежністьУ сучасному світі виникають все більше і більше різноманітних аддикцій. Аддикція – це залежна поведінка, характерне непереборною тягою до предмету залежності, втратою контролю над своїми діями, руйнування всіх сфер життя в слідстві залежної поведінки. Предметом поведінки сьогодні може виступати будь-який об’єкт або явище. Загальновідомими є наркоманії – коли предметом залежності є хімічні речовини, особливо впливають на організм вживає. Однак менш відомі не менш небезпечні залежності, де об’єктом виступає певного роду поведінка. Самою руйнівною і соціально небезпечною в Україні сьогодні є залежність від азартних ігор (лудоманія). До першої трійки лідерів нарівні з проблемами харчової поведінки сьогодні є залежність від комп’ютерних ігор і інтернету. Цей вид залежності вражає все покоління суспільство, проте переважно концентрується в більш молодих його градаціях. Всупереч мінімізації проблеми в суспільстві, сім’ї, які зіткнулися з комп’ютерною залежністю, не з чуток знають про всі тяготи і руйнівності цього захворювання.

Комп’ютерна залежність: симптоми, перебіг, наслідки комп’ютерної залежності.

Згідно зі статистикою МОЗ, сьогодні понад 250 мільйонів чоловік мають серйозні проблеми, пов’язані з тією чи іншою комп’ютерною залежністю і нездатністю контролювати своє поводження. Залежність від комп’ютера є класифікованих захворюванням, і внесена в останні редакції Міжнародного Класифікатора Хвороб, починаючи з десятої редакції (МКБ-10). Залежність від комп’ютерних ігор і інтернету руйнує всі сфери життєдіяльності людини, будучи неврологічним захворюванням. Це означає, що в першу чергу комп’ютерна залежність вражає психіку залежного, що безпосередньо відбивається на його поведінці.

Погіршення успішності, проблеми з роботою, руйнування сімейних відносин, соціальна самоізоляція – типові видимі ознаки комп’ютерної залежності. Не менш видимим є загальне фізичне виснаження, проблеми з опорно-рухової, зорової та серцево-судинною системою. Однак ці видимі ознаки є тільки наслідками більш глибинних і страшних процесів – а саме, поступове руйнування психіки і особистості залежного. Смертність від виснаження, скандали, соціальна деградація і придбання хімічних залежностей – типовий підсумок проблеми. Тому лікування комп’ютерної залежності є найкращим рішенням на будь-якому етапі протікання проблеми.

Етапи комп’ютерної залежності.

Як і у кожної залежності, у комп’ютерної залежності є свої етапи протікання і розвитку хвороби. Залежність від комп’ютерних ігор можна виразити в чотирьох основних етапах протікання хвороби.

 1. Перший етап: нездоровий інтерес. Залежний, ще не маючи ознак паталогической аддикции проявляє нездоровий інтерес до комп’ютерних ігор, інтернету або іншим аспектам діяльності з комп’ютером, відчуваючи при цьому ейфорію і захоплення. Тривале понад декілька годин перебування за комп’ютером і зміщення сфери інтересів в цю сторону є основним симптомом початку проблеми. На цьому етапі залежний ще здатний контролювати ситуацію.
 2. Другий етап: формування психологічної прихильності. Формується стійке переконання, що залежність від комп’ютерний ігор – це задоволення і відхід від проблем. Тому людина починає все більше зациклюватися на залежному поведінці на шкоду іншим сферам життя. На цьому не тривалому етапі пацієнт може успішно приховувати свою проблему.
 3. Третій етап: втрата контролю. Дедалі більшого поглинання світом комп’ютерних ігор або інтернету повністю позбавляє людину контролю над поведінкою. Явна руйнування всіх сфер життя, втрата довіри і нормальних відносин, фінансові проблеми, пов’язані із задоволенням залежності, ознаки хронічної втоми і фізичного виснаження, проблеми з навчанням, роботою, соціумом. Контроль над поведінкою повністю втрачений, залежний постійно ізолюється, проводячи цілу добу в світі комп’ютерних розваг.
 4. Четвертий етап: хронічна паталогічна залежність. Руйнується і деградує особистість залежного, реагування і поведінку в цілому ставати примітивним. Можливе придбання хімічних залежностей. Стійкі проблеми з здоров’ям, нездатність вирішити навіть найелементарніші труднощі. Людина сформований, як залежна особистість, якщо позбавити його предмета залежності, це викличе відкриту руйнівну агресію, брехня, пошуки задоволення залежності за допомогою заміщення (лудомания, наркоманія, алкоголізм). Необхідність допомоги ставати очевидною.

Як починаєш розуміти, комп’ютерна залежність є небезпечним захворюванням, яке здатне привести до передчасної смерті. Важливо розуміти, що причини залежності є суто психологічними. Нездатність справлятися з елементарними життєвими труднощами, почуття власної неповноцінності і неспроможності і генетична схильність, що викликає проблеми з гормональною активністю є тими причинами, які призводять до комп’ютерної залежності. Тому лікування комп’ютерної залежності з усуненням причин залежності є необхідною умовою позбавлення від проблеми і поверненню до нормального життя. Тільки звернувшись за допомогою до кваліфікованих фахівців Ви можете розраховувати на результат. Ми ж в свою чергу готові надати комплексну допомогу з лікування комп’ютерної залежності на європейському рівні якості і професіоналізму. Doctor Dolinsky Clinical гарантує стовідсотковий результат одужання від комп’ютерної залежності навіть в найважчих випадках.

Не залишайтеся наодинці з непереборною трудністю – зателефонуйте нам прямо зараз, і разом ми почнемо вирішення проблеми вже сьогодні!


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone