Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Залежність шопоголізм – що таке оніоманія?

Шопоголизм Шопоголізм (оніоманія) – це непереборне деструктивне прагнення здійснювати безглузді покупки. Нездоланність означає те, що людина не в змозі тривалий час контролювати прагнення до необдуманих покупок. Деструктивність цього явища очевидна – постійна втрата матеріальних цінностей в обмін на непотрібні і невикористовувані, часто малокорисні речі, втрата психологічної рівноваги, постійний стрес і порушення здоров’я на цьому тлі, руйнування відносин з сім’ї і близькими, постійні конфлікти і нерозуміння. Ці втрати людина несе заради придбання миттєвого задоволення здійснення покупки. Саме тому шопоголізм є залежністю, так як має всі необхідні ознаки цієї хвороби. Хвороба залежність часто не залишає людині вибору, і той змушений бути підданий своєї пристрасті постійно. Більш того, навіть така проблема, як шопоголізм часто вимагає втручання фахівців. Самостійне подолання шопоголизма загрожує болючим стресом і придбанням більш небезпечних залежностей (наркоманія, алкоголізм). Ці залежності використовуються як спосіб “переключитися” від згубної звички купувати непотрібні речі, або ж як засіб зняття стресу.

Фахівці Клініки Доктора Долинського наполягають, що шопоголізм потребує кваліфікованої терапії. На щастя, ця хвороба сама по собі не настільки деструктивна, що б вдаватися до повного стаціонарного лікування, проте допомога психолога, психотерапевта і консультантів-експертів з питань залежностей просто необхідна для вирішення цієї проблеми.

Методи лікування шопоголизма в Наркологічної Клініці Doctor Dolinsky Clinical!

Звернувшись в Клініку Доктора Долинського Ви отримаєте весь необхідний спектр послуг для позбавлення від шопоголизма навіть в найважчих ситуаціях. На базі Клініки Доктора Долинського проводяться такі послуги для вирішення цієї проблеми:

 • Психотерапія шопоголизма – вдає із себе серію консультаційних сесій з кваліфікованим фахівцем за індивідуальним планом. Дозволяє усунути причини шопоголзіма на рівні психологічних травм або незадоволеності.
 • Психологічні консультації – простий ефективний і дієвий інструмент підтримки, що дозволяє знаходити ефективні рішення і справлятися з критичними ситуаціями сьогоднішнього дня
 • Гіпнологіческая терапія – на базі центру практикує дипломований гипнолог, що дозволяє поставити ефективну блокування до залежного поведінки. Процедури сертифіковані і абсолютно безпечні.
 • Терапевтичні групи – під контролем фахівців працюють терапевтичні групи людей, об’єднаних спільною проблемою. Відвідування терапевтичних груп дозволяє бути висловленим, отримати підтримку і досвід людей в схожих ситуаціях.

Клініка Доктора Долинського гарантує стовідсотковий результат позбавлення від шопоголизма навіть в найважчих ситуаціях.

Не втрачайте час – зателефонуйте нам прямо зараз, що б дізнатися більше!


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone