Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Етапи одужання від залежностей

етапи-одужанняЗалежність вражає всі сфери життя, а значить і лікування залежності має бути всебічним. Лікування наркоманії, алкоголізму та інших залежностей, це комплексний процес, який складається з певних етапів одужання. Етапи складаються з елементів реабілітації, які спрямовані на відновлення тієї чи іншої сфери життя пацієнта. Виділено чотири основні етапи лікування залежності, а саме:

 1. Діагностика захворювання – триває від однієї до двох тижнів. Пацієнт потрапляє в умови стаціонару, де діагностується його фізичне, соціальне, психологічне становище і ступінь ураження залежністю. Діагностику проводять відповідні фахівці як у вигляді прямого обстеження, так і спостерігаючи за пацієнтом в рамках клініки. Пацієнт виконує аналітичні мотиваційні завдання.
 2. Реабілітація – рекомендовані терміни до трьох місяців. Проводиться комплекс процедур спрямованих на усунення причин залежності, проводиться профілактика можливого зриву за індивідуальною програмою. Постійні консультації з фахівцями. Так само під час реабілітації відбувається інтенсивне відновлення фізичної сфери життя.
 3. Психокорекція – рекомендований термін від трьох місяців до півроку. Усунення причин залежності на психологічному рівні. Відновлення емоційної і чуттєвої сфери. Повертається розсудливість і здатність до самовладання. Індивідуальні та групові заняття з психологом, психотерапевтом. Робота з кожним пацієнтом персонально.
 4. Ресоціалізація – поступове виведення пацієнта в соціум для його комфортного адаптації, відновлення зруйнованих відносин, набуття навичок ефективного спілкування з іншими людьми.

Ці етапи являють собою різні елементи єдиної Програми з лікування залежності, їх склад визначено, а застосування до конкретного пацієнта нормується індивідуально. Важливо зауважити, особливість програми Клініки Долинського полягає в тому, що більшість процесів всіх етапів одужання запускаються паралельно, але в різному ступені інтенсивності. Інтенсивність і співвідношення складових програми залежить від готовності пацієнта приймати ті чи інші її елементи. Тому, коли ми говоримо про якийсь етап одужання, ми маємо на увазі, що в даному проміжку часу один елемент програми значно переважає над іншими за ступенем застосування.

Застосування комплексного динамічного і нормованого підходу дозволяє в високому ступені інтенсивності долати наслідки залежності і досягати стійкого одужання навіть у найважчих ситуаціях.


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone