Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування депресії

лечение депрессии Лікування депресії є сьогодні дуже актуальним запитом. Це не дивно, адже міський спосіб життя, постійний брак часу, і навантаження, що постійно збільшується заважає привести життя до гармонії і балансу. На сьогоднішній день депресія є самим розповсюдженим психічним захворюванням. ВООЗ наводить статистику, за якою більш, ніж 750 млн. людей земного населення знаходяться в тій чи іншій стадії депресії. Під тиском повсякденного життя і невирішених проблем, ресурси організму і психіки виснажуються, відбувається збій сприйняття на гормональному та нервовому рівні, що виражається в депресивному розладі.

Лікування депресії самостійно або терапія препаратами без супроводу фахівців може тільки погіршити ситуацію. Чим довше людина перебуває в стані депресія, тим важчі форми набуває захворювання, тим складніше почати лікування.

Лікування хвороби має проводиться тільки компетентними фахівцями при обов’язковому відновленні і розвитку всіх сфер життя, адже депресія – це захворювання на фізіологічному і біохімічному рівні. Успішність та ефективність одужання від депресії забезпечується індивідуальними підходом до кожного пацієнта. Залученням співробітників різного профілю, для відновлення всіх сторін життя людини, яка страждає депресією є обов’язковим для досягнення стійкого результату.


лечение депрессии Киев Фахівці реабілітаційного центру Doctor Dolinsky Clinical проводять всебічне лікування депресії на всіх стадіях захворювання. Клініка проводячи лікування хвороби, залучає таких фахівців як психолог, психотерапевт, лікар-психіатр, коуч-тренер, лікар-рефлексотерапевт і масажист. Клієнт, почавши лікування депресії в центрі реабілітації отримує всебічний догляд на заставі індивідуального підходу. Для запобігання критичних ситуацій цілодобово клієнт знаходиться в супроводі співробітників-консультантів. 

Усунути всі причини депресії можливо тільки при всебічній терапії. У разі необхідності, лікар-психіатр може призначити лікування препаратами. Медикаментозна терапія проходить під постійним наглядом, тому має високу ефективність і мінімальні ризики.

Людина у стані депресії ізолює себе, фізична активність спадає, і хвороба тільки прогресує деградуючи особистість хворого. Створюючи особливе Терапевтичне Середовище, ми починаємо ресоціалізацію клієнта, поступово розвиваючи його у навичках комунікації. Стаціонарні умови Клініки забезпечують нормований режим дня і харчування, помірне фізичне навантаження. Індивідуальна та групова праця із психотерапевтом та психологом дозволяє усунути причини депресії на психологічному рівні, і підтримка групи та групова динаміка дозволяє відновити вмотивованість у активному житті.

Клініка Миколи Долинського на сьогодні є лідером у сфері терапії та лікування залежностей та психологічних дисфункцій. Сьогодні ми пропонуємо єдину нормовану під індивідуальні запити Програму одужання, досягаючи стовідсоткового результату одужання навіть у найважчих ситуаціях. Ми гарантуємо результат одужання від депресії на всіх стадіях захворювання для наших випускників.

Подолати депресію можливо – і вирішити цю проблему легше, ніж здається! Подзвоніть нам прямо зараз.

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone