Модель реабілітації Doctor Dolinsky’s Clinic.

Реабілітація наркозалежних. Реабілітація алкозалежних. Терапія поведінкових розладів.

Наркологічний центр Doctor Dolinsky’s Clinic працює за авторською запатентованою методикою «Ренесанс». Методика «Ренесанс» розроблена для реабілітації наркозалежних, алкозалежних та терапії поведінкових розладів. Реабілітація залежних «Ренесанс» заснована на принципах психотерапії, соціального розвитку, і концепції розвитку особистості Стівена Кові. Обов’язковою умовою реабілітації залежних в Doctor Dolinsky Clinical є фізичне відновлення і медикаментозна підтримка, якщо це необхідно.

Основною метою моделі реабілітації «Ренесанс» є формування у клієнта навичок особистісного розвитку, управління емоціями, мотивації до тверезості, ресоціалізація клієнта і терапія залежності.

Модель реабілітації залежних Doctor Dolinsky’s Clinic складається з чотирьох етапів одужання, проходження яких дають високу ефективність у подоланні залежності.

Одним з основних умов одужання від залежності в рамках проходження програми реабілітації є часовий чинник. Програма реабілітації в Doctor Dolinsky’s Clinic чітко унормована і розподілена по цільовим установкам, реалізація яких дозволить клієнтові позбутися залежності.

Головними установками нашої програми є:

  • Мотиваційна робота і аналіз виникнення і протікання залежності в кожному конкретному випадку.
  • Переусвідомлення проблеми залежності. Профілактика залежної поведінки, набуття навичок самоконтролю. Усвідомлення механізмів залежності і їх усунення на психологічному рівні.
  • Поліпшення і корекція психоемоційного стану клієнта.
  • Соціалізація клієнта, зміна моделей взаємовідносин із суспільством і близьким оточенням. Залучення в професійну і навчальну діяльність.

Програма реабілітації спрямована на відновлення і поліпшення всіх аспектів життя пацієнта, яких торкнулася залежність, а саме – фізичну, соціальну, психологічну та особистісну сфери життя.

Дізнайтеся більше про реабілітацію залежних в Doctor Dolinsky’s Clinic – зв’яжіться з нами прямо зараз!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!