Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування співзалежності

sozavisimost Співзалежність в разі наркоманії, алкоголізму або будь-який іншій залежності – це стан хворобливої емоційної і фізичної прихильності до близької людини на тлі протікання хімічної залежності. Це означає, що залежність вражає не тільки самого аддикта, але і його близьке оточення. Співзалежність небезпечна тим, що потерпілі перебувають в ілюзії стосовно до хворобливого стану хворого, взаємовідносини втрачають здоровий глузд і моделі поведінки всередині сім’ї тільки укорінюють головну проблему – хімічну залежність наркомана або алкоголіка. Тому лікування співзалежності та терапія, це така ж необхідна міра, як і реабілітація наркоманії або алкоголізму.

Вихід з хвороби – повне припинення вживання наркотиків або алкоголю самим залежним і комплексна сімейна терапія, спрямована на те, щоб нормалізувати відносини всередині сім’ї.

Сьогодні реабілітація залежності є найкращим рішенням, оскільки не тільки повністю ізолює клієнта від можливості вжити, але так само створює умови для постійного і безперервного відновлення організму і психіки, соціалізації і особистісних змін хворого.

04 Однак родина хворого не може безпосередньо брати участь в цьому процесі, але ж нормалізація сімейного клімату дуже важлива. Важливо усунути ті моделі поведінки, які можуть посприяти рецидиву залежно після реабілітації. Лікування співзалежності дозволяє конструктивно виявити і позбутися від тих болючих і нанесених моделей поведінки і установок, які виявилися результатом виникнення проблеми. Йдеться в першу чергу про гіперопіку, виражену як в надмірному оберіганні домочадця, так і в дуже жорсткому тиску.

Лікування співзалежності – процес суто індивідуальний, так як кожен випадок має свою специфіку. Однак ми пропонуємо уніфіковану систему терапії, яка передбачає кілька конкретних послуг, а саме: тренінговий та інформативний формат для представників сімей в форматі, сімейна терапія за участю всіх сторін, персональний супровід психотерапевта та інших фахівців членів постраждалих сімей.

Лікування співзалежності – це невід’ємна і необхідна міра, так як нерозуміння природи проблеми з боку найближчих для аддикта людей може стати тим каменем, який стане болючим для одужання.

Звернувшись в Doctor Dolinsky Clinical зараз, Ви отримаєте не тільки вичерпну інформацію про лікування співзалежності, але так само компетентну консультацію і пропозиції саме у Вашій ситуації!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone