Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Якими методами можна вилікувати алкоголізм? Психотерапія алкоголізму

психотерапия при алкоголизме Психотерапія алкоголізму дозволяє усунути причини і наслідки алкоголізму на рівні свідомості, психіки. Це одна з найпрогресивніших методик терапії залежності. Необхідно розуміти природу самого захворювання для того, щоб зрозуміти важливість такої методики, як психотерапія алкоголізму. Залежність від спиртного вражає не тільки життя самого залежного, але і життя тих, хто перебувати поруч з ним. Тому алкоголізм, це хвороба не тільки самого залежного. Припинити вживання алкоголю залежним – це завдання всього близького оточення потерпілого. Найчастіше всі спроби кинути пити самостійно обертаються все більш і більш болючими рецидивами. На щастя є вихід із проблеми, і шукати його слід в психіці, свідомості і вольових ресурсах людини.

Психотерапія алкоголізму дає високі результати в одужанні від залежності. Застосовуваний в умовах клінічного стаціонару, метод психотерапія при алкоголізмі дає практично стовідсотковий результат в позбавленні від залежності.

психотерапия алкоголизма Психотерапія алкоголізму – це глибинна робота з психотерапевтом на базі терапевтичного середовища. Мета роботи – зрозуміти природу залежності, визначити причини виникнення алкоголізму в кожній конкретній ситуації. Знайти ефективні методи подолати наслідки алкоголізму, набути практичних навичок і знання щодо профілактики зриву. Провести таку роботу ефективно можливо за допомогою індивідуальних консультацій і груповій роботі в середовищі людей з аналогічною проблемою.

Очевидно, що без відповідної кваліфікації та умов самостійно застосувати знання цих наук неможливо. Потрібні знання і досвід фахівців, і на щастя ця галузь в Україні інтенсивно розвивається. Узагальнена методика психологічних методів терапії алкогольної залежності називається психотерапія алкоголізму. Це один з ключових елементів будь-якої програми одужання від алкоголізму, необхідний для її ефективності.

Алкоголізм сьогодні є однією з найбільш критичних проблем суспільства. Тому не варто впадати у відчай, якщо Ви відчуваєте безсилля перед проблемою! Ви точно не самотні у Вашій ситуації, велика кількість фахівців знаходять все більш новітні методи ефективного лікування. Одними з таких є ми – Клініка Доктора Долинського. Звернувшись до нас, Ви отримаєте комплексні умови і кваліфіковану допомогу. А наш багатий досвід допоможе нам зрозуміти саме Вашу ситуацію і знайти кращі рішення.

Зателефонуйте нашим фахівцям прямо зараз, і отримаєте допомогу вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone