Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування залежності від комп’ютерних ігор

1380715805_1379830559_shutterstock_95778295Сьогодні комп’ютерна ігроманія стає все більш поширеним явищем серед підлітків. Серед молоді і не тільки комп’ютерні ігри стають все більш привабливим засобом для відпочинку та комунікації. Комп’ютерні ігри здатні викликати залежність у разі емоційної незрілості людини. Залежність від комп’ютерних ігор – це нав’язливе і непереборне бажання на шкоду всім сферам життя людини якомога довше грати в комп’ютерні онлайн ігри.

Зважаючи на ілюзійну невинність цієї залежності і відносну новизну хвороби, лікування комп’ютерної залежності на сьогодні ніким не нормовано.

В першу чергу мова йде про залежність від онлайн ігор. Залежність від онлайн ігор симулює комунікації та взаємодії між людьми, замінюючи реальне спілкування, неможливе через комп’ютер, фантастичним антуражем.

Проблема тільки посилитися, якщо не зупинити залежність від комп’ютерних ігор. Виникає ризик виникнення нових залежностей і руйнування психіки, здоров’я потерпілого. Комп’ютерна залежність викликає особистісну недостатність і деградацію. Тому фахівці реабілітаційного центру Doctor Dolinsky Clinical наполягають, що лікування ігрової залежності є виправданим заходом.

Через комп’ютерну ігроманію людина стає малорухома. Це позначається на здоров’ї хребта та опорно-рухового апарату. Згодом руйнується і слабшає нервова система, що призводить до соматичних ускладнень.

Комп’ютерна ігроманія в першу чергу руйнує соціальну сферу життя. Ігроман стає апатичний до сімейного життя, спілкування. Ігрова залежність поступово витісняє інтерес до роботи, навчання. Це означає, що з часом людина стає нездатна вести самостійне життя і нести за неї відповідальність.

Руйнується особистісна сфера життя людини. Як правило, саме проблеми і труднощі особистісного життя змушують залежного йти в світ комп’ютерних ігор. І проблеми, що викликали таке вирішення, у міру розвитку ігроманії тільки розвиваються і поглиблюються.

Лікування залежності від комп’ютерних та онлайн ігор в рамках Doctor Dolinsky Clinical представляє собою комплексну реабілітація здоров’я і психіки клієнта з упором на психотерапевтичну роботу і особистісний розвиток.

Лікування ігроманії, це особистісний розвиток і психотерапія. Тільки усвідомивши природу своєї залежності, пацієнт готовий взяти відповідальність за своє подальше життя без комп’ютерних ігор. 

В першу чергу, потрапляючи в центр реабілітації Doctor Dolinsky Clinical, пацієнт відновлює фізичну сферу життя. Терапія, це обов’язково нормований графік дня, режим харчування, помірні фізичні навантаження, доступ до тренажерного залу, кінезіотерапія, банний комплекс, прийом лікаря-рефлексотерапевта, масажиста. Це необхідно, адже відновивши своє здоров’я і набуваючи сили, пацієнт розкриває смак життя і готовий до психотерапевтичної роботи.

А це можливо тільки за допомогою фахівців. Центр реабілітації залежностей Doctor Dolinsky Clinical має в своєму розпорядженні штат співробітників з психолога, психотерапевта, коуч-тренера і консультантів по хімічним залежностям. Працюючи з нашими спеціалістами клієнт здатний подолати бар’єри сприйняття, комплекси і психологічні травми, які призвели до комп’ютерної ігроманії. Індивідуальна праця з спеціалістами дозволяє провести ресоціалізацію та мотивацію клієнта, визначити подальший розвиток особистості.

Клініка терапії залежностей Доктора Долинського сьогодні лідирує в Україні за статистикою одужання від залежностей. Ми гарантуємо результата стовідсоткового одужання від комп’ютерної залежності навіть у найважчих ситуаціях – звертайтесь!

Подзвоніть нам прямо зараз і вже сьогодні отримайте компетентні рішення саме у Вашій ситуації!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone