Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування токсикоманії
signs6

Токсикоманія – це хімічна залежності, яка виражена у вживанням отруйних речовин побутового та промислового характеру, рідше – медикаментозного ряду. Токсикоман не здатний припинити вживання цих речовин самостійно. Основними психоактивними речовинами,
що вживаються, є толуол, бензин, ацетон, ізобутан, бутан. Основні джерела вживання ПАР – клеї, розчинники, фарби і лаки, бензин, рідини для заправок запальничок. Основний спосіб вживання є інгаляційний.

Лікування токсикоманії грунтується на тих же принципах, що і лікування будь-якої іншої залежності. Оскільки залежність, це завжди вживання отрут з метою отримати п’янкий ефект з втратою контролю над поведінкою, то будь-яка наркоманія, в тому числі і алкоголізм є токсикоманією. Тому можна сказати, що токсикоманія є тільки однією з багатьох хімічних залежностей. 

Відмінність наркоманії та токсикоманії.

HuHYMamySibwHQJ7WMIU6A-default Токсикоманію від наркоманії у цілому виділяє цілий ряд факторів. Основними з них є відбиття вживання на соціальній сфері життя залежного і множинні наслідки токсикоманії. Характер вживання і відсутність будь-якого фактичного законодавчого регулювання його здійснення.

Основне джерело інтересу до вживання токсинів – це їх легка доступність, тому токсикоманії схильні до широких верств населення. Але в основному споживачами токсинів стають діти шкільного віку.

vred_toksikomanii Токсикоманія призводить до тяжких і часто незворотних наслідків. Самостійно діагностувати токсикоманію можливо тільки завдяки непрямих ознак. Основною ознакою токсикоманії є набагато знижена соціальна і розумова активність, зниження інтелектуальних показників в поєднанні з виявленням від людини різких синтетичних запахів, наявністю коштів вживання (просочені рідинами поліетиленові пакети, тара з-під реактивів). Якщо ви виявили ознаки токсикоманії, слід негайно звернутися до лікаря-нарколога, який зможе компетентно діагностувати або спростувати факт захворювання, дати всі важливі рекомендації для подальшого лікування.

Що робити в разі токсикоманії, як лікувати токсикоманію?

lechenie_alkogol_2 Токсикоманія викликає сильну психічну залежність, залежний вже не зможе самостійно впоратися з проблемою. Наслідки токсикоманії критичні – руйнування мозку і нервової системи на органічному рівні часто з незворотними наслідками. При виявленні активної токсикоманії варто відразу звертатися за допомогою до профільних установ.

Клініка Доктора Долинського є спеціалізованою установою по терапії та лікування всіх видів хімічних залежностей. Фахівці Клініки Доктора Долинського проводять лікування токсикоманії в умовах стаціонару, поміщаючи пацієнта в комплексні умови для одужання. Ми проводимо лікування токсикоманії на загальних принципах терапії залежностей. Наші методики дієві і ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від токсикоманії з мінімізацією і усуненням всіх можливих наслідків.

Зателефонуйте нам зараз, і почніть лікування від токсикоманії вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone