Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування анорексії Young woman looking at plate of salad

Нервова анорексія – це розлад прийому їжі, виражений в патологічному недоїданні і голодуванні з метою зниження або контролю своєї ваги. Коли анорексія стає хронічною, рано чи пізно постійний брак поживних речовин призводить до граничного виснаження організму і утворення безлічі психічних і фізичних опортуністичних розладів. Якщо захворювання анорексія вчасно не зупинити, хворий на анорексію помре від голоду і супутніх розладів. Це означає, що зволікати не можна. Лікування анорексії необхідно почати відразу, коли виявлена хвороба. Надмірна зацикленість на дієтичних процедурах і паралельне зниження ваги тіла – привід для того, що б провести діагностику хвороби.

42 У Doctor Dolinsky Clinical Ви можете отримати комплексне лікування анорексії, засноване на авторській методиці терапії розладів і залежностей. Ми є новаторською клінікою і на сьогоднішній день єдиними, хто надає лікування всебічно і ефективно. З клієнтом проводиться повномасштабна робота по відновленню всіх, порушених анорексією сфер життя.

В першу чергу нормалізує фізичний, і якщо необхідно, психічний стан клієнта. Навіть у найважчих випадках добиваємося швидкої нормалізації ваги тіла і відновлення розсудливості. З клієнтом працює дієтолог, фізіотерапевт, сестринської персонал і лікар-психіатр. Підбирається індивідуальна дієта, а супровід фахівців постійний.

Коли стан стабілізується, клієнт включається в повномасштабну реабілітацію анорексії в рамках терапевтичного середовища. Змінюючи все, що необхідно для нормалізації прийому їжі і ставлення до себе. Робота з психологом і психотерапевтом персонально і в груповому форматі дозволяє домогтися глибинних змін свідомості і психіки. Фітнес-тренер і дієтолог навчать клієнта здорового способу життя та отримання задоволення від здорового харчування. А нормований режим дня і сталість роботи дозволять закріпити результат і засвоєні практики.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта, динаміка одужання від анорексії і професійна кваліфікація фахівців Doctor Dolinsky Clinical дозволяють провести лікування анорексії ефективно навіть у найважчому випадку.

Анорексія сьогодні – небезпечне і смертельне захворювання. Анорексія, якщо її НЕ зупинити, виглядає страшно. Вигляд багатьох наших клієнтів при надходженні нагадує сумнозвісні фотографії голоду на Україні та в умовах блокадного Ленінграда. Але факт залишається фактом, забезпечені і розсудливі дівчата (а іноді і хлопці) навмисно недоїдають, мотивуйте свою поведінку страхом перед ожирінням і естетичної непривабливістю свого тіла.

Зупинити анорексію і почати лікування одразу – єдиний спосіб врятуватися в цій ситуації. Ми гарантуємо стовідсотковий результат фізичного відновлення та одужання від анорексії навіть коли хвороба в запущеній стадії!

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone