Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування посттравматичного стресового розладу (ПТСР)

postravmat_stress Посттравматичний стресовий синдром – це множинні соматичні та психічні відхилення, викликані фактором сильного травмуючого свідомість і тіло стресу. Найчастіше подібним стресом є виховання у важкій сім’ї, акти насильства і участь у військових діях. На території СНД так само існує поняття “афганський синдром”, яке  відповідає ПТСР, що набуте учасниками афганської операції.

Сьогодні Doctor Dolinsky Clinical проводить комплексне лікування ПТСР на базі стаціонару. Ми максимально ізолюємо клієнта від факторів стресового середовища і пропонуємо співчутливу терапію, засновану на професіоналізмі та індивідуальному підході до кожного пацієнта. Ми з повагою ставимося до особистості кожного клієнта, і не можемо вимагати швидких особистісних змін, тиснути на клієнта. Ми створюємо особливі умови, в яких клієнт отримує все необхідне для повного відновлення психіки і тіла, знаходить мотивацію до одужання і повертається до нормального життя.

Реалії України сьогодні провокують нову хвилю захворювання – посттравматичний стресовий розлад АТО. Синдром виражений в наборі важких симптомів, які нерідко призводять до трагічних наслідків. Це означає, що лікування посттравматичного стресового синдрому слід почати негайно, як тільки виявлені перші симптоми. Адже чим раніше почати лікування ПТСР, тим легше буде подолати цей стан.

Doctor Dolynsky Clinical проводить лікування ПТСР з гарантією результату, так як ми надаємо комплексну поетапну методику одужання, починаючи з відновлення тіла і психіки, закінчуючи грамотним виведенням в соціум і надання всієї необхідної підтримки і індивідуального плану соціалізації. З клієнтом працюють такі фахівці, як лікар-психіатр, психотерапевт, психолог, сестринський персонал, фізіотерапевт, коуч-тренер.

Зателефонуйте нам зараз, і отримайте ефективні рішення у Вашій проблемі вже сьогодні!