Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Що таке клептоманія і як лікувати хворобу?Опис та методи позбавлення

Клептомания Клептоманія – це непереборне бажання здійснювати дрібні крадіжки. Клептоманія повністю позбавляє людину контролю над своєю поведінкою у разі виникнення можливості щось поцупити. Через це залежний часто відчуває відчуття докори сумління і морального невідповідності. Це може спровокувати виникнення інших залежностей, асоціальної поведінки, схильність до суїциду. Досі невідомо, що таке клептоманія і які основні причини хвороби. Дослідження цієї проблеми ускладнюється тим, що майже неможливо відстежити початок хвороби. Скоріш за все, клептоманія формується внаслідок психотравмуючих ситуацій у дитинстві. Принаймні серед клептоманів вкрай високий відсоток постраждалих у цей період від тих чи інших ситуаціях.

Методи лікування клептоманії

Психотерапевтична школа кваліфікує клептоманію, як неврологічний розлад. Згідно цієї точки зору, найбільш ефективним є медикаментозний підхід. Проте клептоман може вживати препарати все життя, що значно знижує чуттєву сферу та розумові здібності. Медикаментозний підхід не перериває хронічний стан цієї проблеми. Ефективним вирішенням є комплексний психотерапевтичний підхід. Він вмикає медикаментозну підтримку, коли це необхідно в якості допоміжного методу. Основний напрямок праці – психотерапія и навчання навиком збереження «чистоти» своєї поведінкою. Основним інструментом є консультативна підтримка в рамках індивідуальних і групових сесій. У розрізі цього методу клептоманію відносять до поведінкових залежностей.  

Ефективне лікування у Doctor Dolinsky Clinical

В рамках Наркологічної Клініки Доктора Долинського ми проводимо всебічне лікування клептоманії, враховуючи особливості і неврологічну специфіку цього захворювання. Комбінуючи на базі клінічного стаціонару всі ефективні методики ми добиваємося впевненого одужання від клептоманії. Наш принцип: це індивідуальний підхід до кожного пацієнта, всебічна підтримка, науковість і виправданість методів, тільки кваліфікований персонал, побудова довірчих відносин.

Такий підхід дозволяє позбутися від проблеми до стовідсоткової ефективності і повністю збігається з методами лікування залежностей. Сьогодні ми лідируємо на ринку лікування залежностей і гарантуємо стовідсотковий результат одужання від клептоманії навіть в найважчих ситуаціях.

Зіткнулись з проблемою клептоманії? Зателефонуйте нам прямо зараз, і отримайте ефективні рішення саме для Вас! консультації безкоштовні.


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone