Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Етап психокорекція при лікуванні залежностей. Дізнайтесь більше про Програму Doctor Dolinsky Clinical!

Психокоррекция Психокорекція – це третій, перед заключний етап одужання від хімічних залежностей. Мета психокорекції – подолати наслідки психотравмуючих ситуацій і наслідків вживання наркотиків або алкоголю. У Клініці Доктора Долинського психокорекція проводиться за двома основними напрямками: психотерапія та терапевтична спільнота.

Метод психокорекції зумовлений природою хвороби залежності. Залежність є хворобою не тільки тіла, але в першу чергу розуму. З психологічної тягою до наркотиків впоратися складніше, ніж просто подолати період ломки. Позбутися від будь-якого виду залежності, можливо тільки при проходженні етапу психокорекції, незалежно від обраної методики лікування або підходу.  

Методи психокорекції застосовуються до пацієнта з перших днів перебування в клініці, проте максимально реалізуються тільки з 4-7-го місяця проходження курсу в залежності від ситуації. Саме цей 1-3-х місячний етап називається психокорекція.  Тільки після психокорекції пацієнт готовий безболісно влитися в соціум, з ефективністю застосовувати методики збереження тверезості.

Психотерапия Психотерапія – це процес, під час якого людина може розібратися в собі, в причинах власних вчинків. У нашому центрі сеанси психотерапія проводяться кваліфікованими лікарями, які допомагають пацієнту знайти відповіді на питання, що цікавлять, навчитися боротися з деструктивними емоціями і стресом без вживання наркотиків.

У Клініці Доктора Долинського використовують такі методи психотерапії:

 • Арт-терапія
 • тренінги
 • Ігрова терапія
 • групова психотерапія

20160903030419 Терапевтичне співтовариство – це довгострокова програма самодопомоги, при якій наркоман добровільно відмовляється від вживання наркотиків і починає нове життя в комфортній, вільної від стресів атмосфері. У терапевтичних громадах люди, що бажають позбутися від наркотичної залежності, створюють власне суспільство, з розподілом праці і органами самоврядування.

Такі спільноти побудовані на основі моделі соціально здорового життя, в них життя структурована певним чином, зі строгими правилами, і в ній немає місця наркотикам.  Згодом члени такої громади вчаться жити і працювати не тільки в межах громади, вони знову можуть повернутися до повноцінного існування в соціумі.

Ми досягаємо до стовідсоткового результату по відновленню психіки навіть в найважчих ситуаціях. Зателефонуйте нам прямо зараз, що б дізнатися більше про психокорекцію в Клініці Доктора Долинського!


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone