Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Амбулаторне лікування алкоголізму. Лікування алкоголізму стаціонарно. Лікування алкоголізму Київ.

muzchina-v-bolnice Амбулаторне лікування алкоголізму – це лікування алкозалежних на базі Doctor Dolinsky Clinical в умовах денного стаціонару. У даному форматі клієнт відвідує тільки денні зайняття, маючі вільний час та власноруч формує свій графік роботи. Пацієнт повністю убеспечений від можливості повернутися до вживання алкоголю у соціальному житті, і має можливість отримати підтримку фахівців цілодобово. Амбулаторне лікування алкоголізму є ефективним рішенням після інтенсивної реабілітації алкоголізму. У лікуванні алкоголізму амбулаторно може бути залучений як клієнт, так і його близьке оточення, коли необхідно стабілізувати та налагодити сімейні відносини. Лікування алкоголізму в стаціонарі є гарантією тверезості на момент роботи з фахівцями. Одужання від алкоголізму мало можливе без поступової адаптації у соціумі при підтримці спеціалістів.

Лікування алкоголізму амбулаторно – це гарантія того, що клієнт буде в безпеці, і його стан буде тільки поліпшуватися. Для відновлення здоров’я створені умови, які включають комплексне чотириразове харчування, помірні фізичні навантаження, нормований режим процедур, кінезіотерапія, сауна і банний комплекс, прийом масажиста і лікаря рефлексотерапевта, психокоррекцию.

Лікування алкоголізму в умовах стаціонару Doctor Dolinsky Clinical, це комплексні заходи, спрямовані на мобілізацію всіх сфер життєдіяльності людини: фізичної, соціальної, психічної та особистісної. Проводиться інформативна підготовка і прищеплення практичних навичок збереження тверезості, робота з психологом і психотерапевтом, особистісний ріст і тренінгова робота, ресоціалізація пацієнта. При необхідності може бути надана додаткова медикаментозна допомога, з пацієнтом працює лікар-нарколог вищої категорії, який може призначити медикаментозну підтримку при алкоголізмі, лікування алкоголізму препаратами.

Лікування алкоголізму амбулаторно є логічним завершенням реабілітаційного курсу, коли пацієнт поступово виходить у соціум, адаптуючись до життя у тверезості. Денний стаціонар також може мати формат соціальної квартири, коли пацієнт у вільному форматі ресоціалізується із іншими одужуючими пацієнтами. Але лікування алкоголізму амбулаторно може надаватись і як окрема послуга. Для цього необхідні рекомендації лікаря, що пацієнт не потребує курсу загальної реабилілітації.

Більше дізнатись про лікування алкоголізму стаціонарно Ви можете, зв’язавшись з нашим фахівцем по телефону!

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone