Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Детоксикація від алкоголю (вивід алкоголю з організму)

Детоксикація організму від алкоголю – це комплекс заходів, спрямованих на зняття абстинентного синдрому від алкоголю (похмілля, делірію), очищення організму від алкогольних токсинів і відновлення фізичного здоров’я. Алкогольна детоксикація в Києві, виведення з запою на базі наркологічної клініки Doctor Dolinsky’s Clinic включає в себе хімічну очистку крові, постільний режим, супровід і догляд за пацієнтом кваліфікованих співробітників, комплексне чотирьох разове харчування і нормований режим дня, медикаментозну підтримку препаратами при необхідності.

Алкогольна детоксикація може бути необхідним заходом, коли починається лікування алкоголізму, так як абстинентний синдром від алкоголю може мати незворотні наслідки, аж до летального результату. Комплексна детоксикація алкоголізму в умовах стаціонару дозволяє купірувати всі симптоми і гарантовано вивести із запою з усуненням всіх можливих наслідків похмілля.

Детоксикація від алкоголю крапильнецею, виведення з запою, є процедурою введення антидоту і алкоблокаторів в кров пацієнта через крапельницю. Курс  алкогольної детоксикації становить 3 прийоми, за цей час кров очищається від алкоголю повністю, разом з цим усуваються всі симптоми алкогольного абстинентного синдрому і делірію, якщо такий є.

Крім очищення крові від алкоголю лікар-нарколог вищої категорії може призначити медикаментозний супровід – лікування алкоголізму препаратами. Медичні препарати, що прописуються лікарем-наркологом, дозволяють вирівняти психоемоційний стан пацієнта, відновити ясність мислення, усунути дефекти сприйняття і психіки, викликані тривалим вживанням алкоголю.

Нормований режим дня, постільний режим, комплексне харчування і постійний супровід фахівців роблять детоксикацію від алкоголізму зробить перебування клієнта в клініці максимально комфортним і безпечним. Умови закритого стаціонару, в яких надається детоксикація і лікування алкоголізму Doctor Dolinsky’s Clinic ізолюють пацієнта від будь-яких стресових впливів і можливості повернутися в вживання алкоголю на момент лікування.

Більше про те, що таке детоксикація від алкоголізму можете дізнатися, зв’язавшись з нами по телефону!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone