Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування залежності від спайсу (курильних сумішей) у Києві.

Лікування залежності від спайсу – необхідний захід, який важливо застосовувати якомога швидше, коли виявлено вживання спайсу. Наркологічний центр Doctor Dolinsky Clinical проводить лікування залежності від спайсу і курильних сумішей в умовах закритого стаціонару.

Спайс і курильні суміші – це узагальнена назва ряду синтетичних наркотиків, які приймаються за допомогою куріння. Спайс і курильні суміші є синтетичним аналогом ТГК (тетрагідроканнабінолу, активної речовини марихуани). Однак вживання спайсу по руйнівному впливу у багато разів перевершує вищевказаний наркотик.

Спайс і курильні суміші переважно синтезуються в Китаї, звідки наркотик імпортується в країни Європи через СНД. Купити спайс в Україні та Києві зараз дуже легко, так як наркотик поширюється швидкими темпами, і контроль над його обігом на державному рівні не налагоджений.

Лікування залежності від спайсу необхідно проводити якомога швидше, тому що наслідки вживання спайсу незворотні і наступають навіть після разових проб наркотику. Наслідки від спайсу в першу чергу виражені дегенерацією нервових клітин головного мозку, що супроводжується порушенням сприйняття, свідомості, психіки та емоційного стану пацієнта. Клієнт стає некерованим і небезпечним в першу чергу для самого себе. Якщо не припинити вживання спайсу, залежний ризикує придбати невиліковні розлади психіки та нервової системи.

Лікування спайсовой залежності ефективно може проводитися тільки в умовах закритого стаціонару, коли пацієнт постійно залучений в програму лікування наркозалежності, і не має доступу до наркотичних речовин.

Зв’яжіться з нами в будь-який зручний час, щоб дізнатись більше про лікування залежності від спайсу!

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone