Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Початок одужання від наркотичної залежності: Діагностика вживання наркотиків, діагностика наркоманії!

Диагностика наркомании Одним з найважливіших первинних етапів в лікуванні будь-якої залежності є її діагностика. Діагностика наркоманії – це об’ємна робота з пацієнтом, стисла в короткі терміни, яка виражена в аналізі всіх аспектів його життєдіяльності. Але діагностика вживання, це лише початковий етап лікування залежностей. Зрозуміло такий підхід не може бути одномоментним. Ця обставина змушує до поетапних заходів, які підбираються під кожну конкретну ситуацію. 

Диагностика наркологических заболеваний Дослідження наслідків вживання наркотиків на психічному і особистісному рівні проводиться як медикаментозними та експрес-тестовими методами, так і методами психодіагностики. З пацієнтом в цьому напрямку працюють лікар нарколог-психіатр, психолог і психотерапевт.

Відповідними фахівцями проводиться діагностика здоров’я, фізичного збитку від ПАР *, ступеня аддикции на фізіологічному рівні. Проводиться аналіз поведінки і особистості залежного. Ця робота проводиться як в консультативному форматі, так і вигляді спостереження за поведінкою пацієнта в терапевтичної середовищі. Такий підхід дозволяє реалізувати аналіз як і ступеня самооцінки, стратегії поведінки пацієнта, так і його поведінки в невимушеній середовищі, відповідність цих форм соціальної взаємодії. 

Диагностика употребления наркотиков Соціальна робота в розрізі діагностики, це дослідження соціальної активності пацієнта, визначення його місця в соціумі і пов’язаність з наркотичним світом. Проводиться робота як з близькими і рідними клієнта, так і за допомогою досліджень доступних даних по соціальному поведінці залежного. Ця інформація дозволить визначити залучення залежного в наркотичну середу, і як наслідок, ступінь асоциализации залежного.

Діагностика наркоманії – найважливіший етап на початку реабілітації. Адже саме від результатів діагностики вживання наркотиків безпосередньо залежить складений план одужання. Лікування наркозалежності завжди є комплексною процедурою. Комплексність означає, що лікування та реабілітація спрямовані на відновлення всіх сфер життєдіяльності, усунення причин залежності як на фізичному, так і на психічному рівні. Кількість і якість наступних процедур та індивідуальність підходу. Пам’ятайте, необов’язково прибути на відділення для початку діагностики і первинного консультування. У разі необхідності, можливий виїзд фахівця додому.

Зіткнулися з проблемою наркозалежності? Не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, і разом ми почнемо вирішення проблеми вже сьогодні.


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone