Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Етап ресоціалізації, формату “денний стаціонар” – Відновлення стабільних і здорових відносин з найближчим оточенням, соціумом. Одужання від залежностей в Наркологічній Клініці Доктора Долинського. 

Ресоциализация Так як неможливо позбутися залежності, не відновивши соціальну сферу життя, її відновлення є обов’язковою. Програма відновленя соціальної сфери життя називається ресоціалізацією. Ресоціалізація є одним з найважливіших, обов’язкових етапів одужання. Як і всі інші етапи, ресоціалізація запускається паралельно іншим процедурам лікування залежностей, однак повна реалізація етапу ресоціалізації відбувається тільки до кінця

Ресоціалізація вдає із себе заключний етап реабілітації хімічних залежностей (лікування наркоманії, алкоголізму, і інших залежностей). Без ресоціалізації досягти гарантованого результату неможливо. Програма, коли пацієнт безпосередньо стикається з життям в соціумі після припинення вживання.

 1. відновити і нормалізувати відносини з сім’єю, найближчим оточенням;
 2. позбутися від деструктивних моделей спілкування і соціальної поведінки;
 3. придбати ефективні і позитивні моделі поведінки на свідомому і підсвідомому рівні;
 4. адаптуватися до соціального життя без вживання наркотиків і алкоголю;
 5. почати розвиток в трудовій діяльності та навчання при стовідсотковому підтримці тверезості.

Для досягнення цього вагомого спектру завдань на базі Клініці Доктора Долинського застосовується цілий комплекс методів і процедур. Для якісної та ефективної ресоціалізації пацієнт працює з коуч-тренером, соціальним працівником, психологом, психотерапевтом як в персональному так і в груповому форматі. Проводимо батьківські групи і всебічну роботу з близьким оточенням. При завершенні програми пацієнт в рамках денного стаціонару має можливість проживати на соціальної квартирі при супроводі фахівців.

Програма ресоціалізації дозволяє досягти гарантованого результату одужання від наркотичної, алкогольної або іншій залежності.


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone