Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування наркоманії у Києві, Україні

Наркоманія, або наркотична залежність – це одне з найнебезпечніших і жорстоких захворювань у сучасному світі. Ця хвороба має пагубний вплив на мозок, поведінку та стан організму в цілому. Людина, яка страждає від залежності, не здатна контролювати себе та протистояти бажанню вживати наркотик.

Лікування наркоманії на ранніх стадіях може запобігти важким формам наркозалежності та навіть смертельному випадку. Зазвичай, більш як 92% пацієнтів не вважають себе хворими або залежними та пояснюють своє вживання лише отриманням морального або фізичного задоволення. Однак, ейфорія триває не довго, а потім наркотичні речовини починають своє шкідливий вплив на роботу мозку та дезактивують будь-яке заперечення на прийняту дозу своєрідної “отрути”.

Наркозалежність вважається “рецидивуючим захворюванням”, тому лікування наркоманії в клініці Долинського – це комплексний, поетапний та персоналізований курс діагностики, лікування та реабілітації.

Ознаки наркозалежності або перші «дзвінки»

Наркозалежність знищує людину як фізично, так і психологічно, соціально та духовно:

 • частково або повністю порушується життєдіяльність організму;
 • стираються межі дозволеного;
 • моральні та духовні принципи відходять на другий план, а бажання вживати наркотики замінює звичні радощі життя.

Діагностика кожного пацієнта у нашій клініці абсолютно індивідуальна і базується на досвіді та знаннях наших фахівців. Розглянемо загальні показники початкової симптоматики захворювання:

Фізичні:

 • візуальна зміна фізіології людини: швидка втрата ваги, «сухість» рук та ненатуральна худоба обличчя;
 • хворобливий колір шкіри: жовтіння або щільна блідість;
 • звуження або розширення зіниць очей;
 • сонливість та втома, безпричинно змінюючись на безсоння;
 • сухість в роті.

Поведінкові:

 • асоціальність: наркозалежний рідше йде на близький контакт з рідними, менше охоче ділиться будь-якою інформацією або проблемами;
 • спотворена координація рухів та дикції: збивчива мова, незрозумілі слова, які не пов’язані між собою;
 • неконтрольована агресія, часта брехня та невпевненість у сказаному відповіді;
 • розсіяність, невідчуття того, що відбувається;
 • порушення пам’яті.

Соціальні:

Заперечення залежності – один із головних ознак

ХТО В ЗОНІ РИЗИКУ?

Наркозалежності піддається будь-який вік, стать, соціальний статус та навіть релігія. Шкідлива хвороба, яка поширюється, як правило, шляхом “рукостискання”. Залежний від наркотиків втрачає зв’язок зі своїм звичним колом спілкування та звертається до пошуку нових знайомств для поширення, добування та вживання бажаної речовини. У клініці доктора Долинського лікується кожен пацієнт, який потребує допомоги: як від складного підлітка, так і до дорослої людини, готується індивідуальний курс лікування та реабілітації для порятунку здоров’я та життя.

ПРИЧИНИ НАРКОЗАЛЕЖНОСТІ АБО ТРИГЕРИ?

Депресія або постійне відчуття самотності. Низький соціальний рівень життя. Небезпечне середовище (зазвичай першу дозу наркотиків пацієнти отримували у компанії нових або старих знайомих, які вже були залежними від вживання). Бажання швидкого дорослішання та отримання нових емоцій (характерно для підлітків та молодших пацієнтів). Лікування наркоманії в клініці Долинського починається з одного з головних аспектів — пошук причин та “болісної” точки наркозалежності пацієнта.

КРОКОВЕ ЛІКУВАННЯ НАРКОЗАЛЕЖНОСТІ

Експерти клініки доктора Долинського керуються авторською, запатентованою методикою лікування наркоманії, що базується на досвіді та знаннях групи найкращих наркологів, реабілітологів та психотерапевтів України та Європи.

Етап діагностики

Як показує багаторічна практика нашої клініки, 8 пацієнтів із 10 відмовляються від своєї хвороби та відмовляються звертатися за допомогою до фахівців. Для вказівки психологічної допомоги та первинної діагностики пацієнта, спеціалісти Doctor Dolinsky’s Clinic проводять мотиваційні практики та консультативні розмови, під час яких пацієнт погоджується прийняти допомогу та визнає наявність своєї залежності.

У окремих, складних критичних ситуаціях, наша психологічна служба консультує по телефону або в режимі онлайн, для перших невідкладних дій, а також, надає всю необхідну допомогу до госпіталізації.

Не менш важливим аспектом є повний аналіз фізичного стану пацієнта та випливаючі, від наркозалежності, захворювання. На основі висновків наших фахівців пацієнту призначається індивідуальний курс лікування наркоманії.

Етап лікування та відновлення

Наркотична залежність призводить до гострої інтоксикації організму та навіть до летального випадку.

Для хронічних пацієнтів на цьому етапі проводяться глибокі сеанси індивідуальної та групової терапії, які спрямовані на лікування душевних травм, зниження стресу, підвищення самооцінки та поліпшення загального психічного стану пацієнта.

Для пацієнтів на початкових стадіях наркоманії на етапі лікування проводяться інтенсивні сеанси психологічної допомоги, спрямовані на формування мотивації та зміцнення волі пацієнта, щоб подолати наркозалежність.

Етап відновлення та реабілітації

Після закінчення стаціонарного лікування наркоманії пацієнтові необхідно перейти на етап відновлення та реабілітації, який є одним з найважливіших етапів лікування. На цьому етапі пацієнт освоює навички адаптації в соціумі, навчається новим навичкам, знаходить нові хобі та інтереси, відновлює відносини з близькими та друзями.

У клініці Доктора Долінського пацієнтові надаються всі необхідні умови для відновлення після лікування наркоманії. За необхідності проводяться тривалі консультації та психотерапевтичні сеанси для підтримки пацієнта в період адаптації та відновлення.

Крім того, клініка надає широкий спектр реабілітаційних програм, що включають різні види активної терапії, фізичну реабілітацію, соціальну адаптацію та професійну орієнтацію. Усі ці програми допомагають пацієнтам повернутися до здорового та повноцінного життя без наркотиків.

Реабілітація та позбавлення від наркозалежності

Після виключення основних “очагів хвороби” наші фахівці переходять до етапу реабілітації та запобігання рецидиву. На цьому етапі можуть бути використані різні методи, які відповідають індивідуальному курсу лікування, а також призначені групові сесії з психологами або індивідуальні тренінги з адаптації залежного до здорового способу життя.

На етапі реабілітації привітне спілкування з родиною та близькими людьми з метою створення більш комфортних умов повернення пацієнта до попереднього життя без залежності та шкідливих звичок є важливим.

Після реабілітації та повного одужання від наркозалежності у 98% випадків пацієнти покидають клініку доктора Долинського з переоцінкою свого життя і виходять зовсім новими людьми. На цьому етапі дуже важлива підтримка та допомога фахівців для адаптації. Кожному колишньому наркозалежному може бути призначений курс лікування у психолога та чітко визначені рекомендації для близьких та родичів.

Клініка доктора Долинського гарантує детальну консультацію, а потім – повне одужання кожному хто звернеться. Лікування наркозалежності на ранніх етапах та усвідомлення проблеми дають великі шанси на найшвидше одужання та повернення до попереднього життя. 


  Врятуйте життя собі і близьким!
  Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


  account_circle


  phone