Лікування наркоманії в Києві

site_aide-ecoute-cphotographee-eu-fotolia-com_-400x298

Лікуванням наркоманії в київській наркологічній клініці Doctor Dolinsky’s Clinic займаються більше десятка років. Динаміка одужання демонструє кращі показники в регіоні!

Секрет успішного лікування від наркозалежності на будь-якій стадії – в застосуванні власної авторської методики, а також персональний підхід до кожного пацієнта.

Ліцензована клініка доктора Долинського відповідає європейським стандартам закладів подібного типу. Матеріально-технічна база адаптована під соціально-побутові потреби сучасної людини, що потребує стаціонарного лікування.

Пріоритетним завданням залишається турбота про пацієнта: його безпеку, комфорт, створення і підтримка мотивації до одужання.

Серед основних принципів роботи клініки:

 • індивідуальний підхід (до уваги беруться особливість стану, а також причини, що породили залежність);
 • прозорість і легітимність методології;
 • компетентність, висококваліфікований персонал;
 • робота на результат;
 • доступна ціна лікування наркоманії.

Це одна з нечисленних клінік в Києві, де лікування наркоманії проводиться поетапно і в комплексі, на базі дієвих, успішно апробованих технологій.

У штаті дипломованих співробітників – фахівці високого рівня, які займаються питаннями відновлення особистості (на фізичному, психологічному, соціальному рівні).

Соціальна реабілітація – важлива складова успішного лікування наркоманії, що підтверджують і численні відгуки наших колишніх пацієнтів. Ми гарантуємо повну анонімність і завжди відкриті до конструктивного діалогу.

Пропонуємо також ознайомитися з можливістю лікування наркоманії в інших містах України.

Лікування наркозалежності в «Клініці Доктора Долинського»: поетапне одужання і відновлення

Ефективність програми по лікуванню і реабілітації наркоманів – результат грамотно продуманих базисних принципів, якими керуються фахівці нашої клініки. Завдання комплексу проведених заходів засновані на:

 • повному відновленні фізичної сфери пацієнта, очищенні його організму від токсинів і зниженні наслідків вживання наркотиків;
 • відновленні і стабілізації психоемоційного фону, активації інтелектуальних здібностей, навчанні вольовим навичкам і т.д .;
 • кореляції соціальної сфери, свідомому позбавленні від негативних поведінкових моделей;
 • формуванні нових моральних принципів, переорієнтації деструктивних, споживчих завдань на творчих цілей;
 • навчанні вміння вести здоровий, тверезий спосіб життя, в якому немає місця наркотикам;
 • мотивації людини на повне одужання, пошук альтернативних здорових задоволень (хобі), реалізації себе в сім’ї, на роботі, в спорті, творчості.

В основі діяльності центру Doctor Dolinsky’s Clinic – запатентована методика лікування наркоманії, розроблена групою наркологів і психотерапевтів з України, Болгарії та Росії.

Лікування наркотичної залежності проводиться в чотири етапи, підсумком проходження яких є свідома відмова пацієнта повертатися до пагубної пристрасті.

Перший етап – діагностика вживання наркотиків, детоксикація, мотивація

lechenie_narkomanii-1-400x267

З цього починається лікування наркоманії. Індивідуальний підхід до клієнта – це головне, тому провести діагностику вживання наркотиків просто необхідно. Діагностика наркоманії – це обстеження соціального, емоційного та фізичного стану пацієнта. Можливе проведення тесту на вживання наркотиків для розуміння природи залежності.

Проводимо мотиваційні роботи з клієнтом. Ми не надаємо примусове лікування наркоманії, оскільки це заборонено законодавством. Мотивація на реабілітацію від залежності – це робота з клієнтом фахівцями-психологами, в ході якої залежний усвідомлює необхідність почати лікування наркозалежності. В екстрених ситуаціях можливий виїзд фахівця додому.

Другий етап – відновлення організму і психіки після вживання наркотиків

Вживання наркотиків нерідко завдає непоправної шкоди здоров’ю і психіці. Тільки відновлення емоційної стабільності і розсудливості може зайняти від 3-х місяців – термін, за який організм повністю виводить наркотичні токсини з усіх життєво важливих органів і систем. Ефективне і максимальне відновлення забезпечується супроводом фахівців та умовами клінічного стаціонару, в яких клієнт повністю ізольований від факторів високого ризику. Застосування комплексного підходу, що включає в себе психотерапію, медикаментозне втручання – лікування наркоманії препаратами, нормований режим дня, харчування та навантаження, фізіотерапію широкого профілю. Все це дозволяє досягти максимально швидкого і повного результат відновлення здоров’я та психіки.

Третій етап – реабілітація наркоманії, позбавлення від залежності та ресоціалізація пацієнта

Один з найважливіших етапів в одужанні від наркоманії – це реабілітація. Вона дозволяє досягти усунення причин залежності на психічному та емоційному рівнях. Реабілітація залежності передбачає  глибоку всебічну психотерапію, застосовуючи індивідуальні консультації та групові сесії психолога і психотерапевта. Фахівці з хімічними залежностям озброюють пацієнта необхідними знаннями і практичними навичками для протидії проблеми і підтримки тверезості.

Пацієнт проходить етап ресоціалізації – докорінної зміни моделей поведінки і взаємин у соціумі. Ресоціалізація починається з потрапляння клієнта в терапевтичне середовище, робочу групу залежних, і закінчується поступовим виведенням пацієнта в соціум за підтримки фахівців.

Одужання від залежності: підтримка близького оточення і сім’ї залежного та допомога фахівців в будь-якій ситуації

Одужання від наркоманії – це процес, який так само важливо проводити і при залученні близького оточення, сім’ї залежного. Тоді вдасться подолати бар’єр нерозуміння між залежним і родичами, провести профілактику ситуацій високого ризику. Зробити підтримку сім’ї ефективною і терапевтичною під час одужання від залежності.

Фахівці Клініки Доктора Долинського надають базу для комплексного одужання від наркоманії навіть у найважчих випадках. Застосовуючи комплексні методи, індивідуальний підхід і прозорість роботи ми досягаємо максимальної довіри з боку клієнта і гарантуємо повне одужання від наркоманії!

Я зіткнувся з проблемою наркоманії – що робити?

На жаль, залежність від наркотиків – це смертельне захворювання, результат якого завжди непередбачуваний а контроль ілюзорний. Якщо Ви зіткнулися з проблемою наркоманії – не втрачайте час, зателефонуйте нам прямо зараз, і ми надамо результативні рішення саме у Вашій ситуації.
Ми готові допомогти Вам цілодобово, надаючи посильну консультаційну, інформаційну та терапевтичну підтримку. У разі необхідності можливий виїзд фахівців додому, для вирішення критичних ситуацій.

Якщо Ваші близькі або Ви, зіткнулися з проблемою наркоманії – НЕ втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз, и отримайте ефективні рішення саме у Вашій ситуації.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


account_circle


phone