Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування розладів харчової поведінки

Розлади прийому їжі – це нездорове ставлення до їжі, викликане причинами на психологічному і несвідомому рівні. На сьогоднішній день найпоширенішими розладами прийому їжі є анорексія і булімія. Розлади харчової поведінки є шкідливими і потенційно смертельними відхиленями. Лікування розладів харчової поведінки важливо здійснювати при виявленні перших симптомів, оскыльки чим довше людина перебуває в стані розладу прийому їжі, тим більше ускладнень на фізичному і психічному рівні вона ризикує отримати.

Центр реабілітації Doctor Dolinsky Clinical надає умови стаціонару, в яких здійснюється комплексне лікування розладів прийому їжі при залученні фахівців, компетентних у сфері терапії поведінкових розладів. Основним принципом терапії поведінкових розладів є індивідуальний підхід до клієнта, завдяки чому усуваються причини розладів прийому їжі в кожному конкретному випадку.

Лікування відбувається за допомогою психотерапії, консультативної психології, фізіотерапії, фітнес-тренінгу, дієтологічного курсу, відновлення здоров’я. При необхідності може бути призначено лікування розладів харчової поведінки препаратами, для цього на відділенні Doctor Dolinsky Clinical в штатному режимі працює лікар-психіатр.

Психотерапевт і психологічна служба складається з людей, які мають багаторічний досвід в терапії, і це є основним профілем роботи співробітників. На базі Doctor Dolinsky Clinical відкривається корпус, спеціалізований винятково під лікування анорексії і булімії, а так само інших розладів прийому їжі. Комплексна і безперервна робота клієнта в сфері психотерапії дозволяє усунути причини проблеми на несвідомому рівні.

Робота з дієтологом і фітнес тренером забезпечує фізичне відновлення і вироблення нових моделей здорової харчової поведінки, в рамках яких клієнт буде задоволений і не захоче повертатися до старих звичок, здатним відновити розлади прийому їжі.

Дізнайтеся більше про розлади прийому харчової поведінки, зв’яжіться з нами в будь-який зручний час!

View in English!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone