Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Що таке розлади харчової поведінки. Переїдання, анорексія, булімія. Симптоми, перебіг і лікування харчових залежностей. 

Расстройства пищевого поведения Ряд поведінкових відхилень, пов’язаних з прийомом їжі називають розлади харчової поведінки. Або як їх популярно називати, харчові залежності. Існують три крайності цієї проблеми, а саме нервова анорексія, нервова булімія і психогенне переїдання. Ці три розлади є перехідними між собою за симптоматикою і можуть бути стадіями перебігу одного і того ж невротичного процесу. Всі ці форми розладів харчової поведінки можуть переходити одна в іншу. При цьому кожне розлад саме по собі здатне завдати неоціненний шкоду життю, аж до летального результату.

Психогенне переїдання вдає із себе неконтрольований прийом їжі без будь-яких результативних спроб контролювати свою поведінку і вага тіла. Психогенне переїдання завжди призводить до ожиріння серед видимих симптомів, якщо вчасно не зупинити проблему.

Расстройства пищевого поведения анорексия Анорексія відрізняється від булімії тим, що в ній відсутня стадія переїдання, і пацієнт прагнути до постійного схудненню для досягнення «ідеального ваги». Тому зовні анорексія завжди буде супроводжуватися постійною і болючою худорбою. Нервова булімія вдає із себе чергуються стадії переїдання і контролювання своєї ваги. Найтиповішим поведінкою для булеміка є постійно переїдання з подальшим викликанням блювотного рефлексу для звільнення від «зайвих» калорій. Для булімії зовні характерні як симптоми переїдання (набір ваги, ожиріння), так і скидання ваги (схуднення, надмірне схуднення).

Важливо розуміти, що анорексія, булімія і переїдання в кожному конкретному випадку викликано індивідуальним причинами. Але на щастя, всі вони лежати в площині психіки і психології залежного, вдаючи із себе різновид неврозу. На жаль далеко не всі люди, уражені проблемою, здатні повернути собі контроль самостійно. Але подолати проблему можливо. Для цього важливо відновити всі сфери життєдіяльності, уражені проблемою: здоров’я, психіку, соціальний статус і самооцінку. І усунути причини захворювання, які криються в багатьох комплексах, які не пережитих психотравмуючих ситуаціях, втрати самовладання.

Кращим засобом досягти цього результату є отримання допомоги від відповідних фахівців в безпечних і адаптованих для подібної роботи умовах. На базі Клініки Доктора Долинського працюють два спеціалізованих відділення на базі яких ми проводимо лікування розладів харчової поведінки (анорексія, булімія і інші). Будь-який бажаючий може пройти індивідуальний курс щодо вирішення проблеми і отримати стійкий результат. Ми випустили вже не одну сотню щасливих і позбавлених проблеми людей, і гарантуємо стовідсотковий результат одужання навіть у найважчому випадку.

Зателефонуйте нам прямо зараз, щоб дізнатися більше про лікування розладів харчової поведінки!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone