Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування опіатної залежності, залежності від опіатів реабілітація – найкращі методи та гарантований результат в Doctor Dolinsky Clinical.

Лечение опиатной наркоманииКлініка Доктора Долинського займається лікуванням усіх залежностей, в тому числі і такого виду, як опіатної. В Україні Клініка Доктора Долинскього лідирує з найефективнішим показником одужання. Залежність від опіатів – це часто ін’єкційна наркоманія, хімічна залежність на психічному та фізичному рівні. Але ін’єкційний шлях – далеко не єдиний у вживанні опіатів, від чого залежність стає тільки більш небезпечною. Опіати відносять до важких наркотичних засобів, адже вони миттєво викликають залежність та доволі швидко і незворотньо починають порушувати здоров’я та особистість хворого. Опійна наркоманія викликана руйнівним впливом опіатів на нервову систему і психіку залежного, роблячи це на біохімічному рівні. Не дивлячись на очевидну шкоду, опійна залежність є однією з найпоширеніших  в Україні. Тільки за офіційною статистикою МВС України тільки ін’єкційним шляхом та систематично опіати вживають не менше 450 тисяч жителів України.

Опійна залежність призводить до таких часто не зворотніх наслідків, як порушення функції печінки (аж до цирозу), нирок, ендокринної та серцево-судинної системи. Вживання опіатів призводить до повного придушення вольових центрів психіки людини, тотального руйнування особистості.

Поведінка залежного стає асоціальною, така поведінка призводить до кримінальної відповідальності та повного розладу у соціальному житті людини. Фізичний збиток тільки прогресує, що в слідстві може закінчиться множинними тромбозами і тромбофлімбітом з подальшою ампутацією кінцівок. Все життя підпорядковується тільки вживання наркотиків.  Ніякі життєві речі або обставини більше не приносять задоволення. Повністю деградує емоційна чутливість. Незмінними супутниками залежності стають множинні опортуністичні захворювання, такі як гепатит С, ВІЛ, туберкульоз. Опійна залежність призводить до болісної та раптової смерті, якщо не зупинити. Вихід з опійної залежності тільки один – зупинити вживання і навчитися справлятися з життєвими труднощами без застосування наркотиків.

Вирішити таку задачу гарантовано можливо лише на базі стаціонару реабілітаційного центру. Клініка Доктора Долинського надає умови для стовідсоткового одужання від опійної залежності. Наша програма – це комплексна авторська методика реабілітації та ресоціалізації залежних. Ми ініціюємо одужання від опійної залежності у всіх сферах людської життєдіяльності – фізичної, соціальної, особистісної та емоційної, активуючи самостійну працю клієнта при всебічній підтримці спеціалістів.

Лечение зависимости от опиатов Початок одужання – повноцінна детоксикація опійної залежності і фізичне відновлення. На базі стаціонару відділення проводитися за допомогою роботи з фахівцями, медикаментозних препаратів, помірних фізичних навантажень, нормированного режиму дня і харчування. Пацієнт знаходиться у повній безпеці та гарантовано не буде вживати наркотики.

При груповій і персональній роботі з психотерапевтом і психологом відбувається відновлення психіки та емоційної сфери проводитися. Усуваються причини залежності на психологічному рівні в кожному конкретному випадку. Проводить консультації лікар нарколог-психіатр вищої категорії. При необхідності на базі Клініки можемо призначити медикаментозне супровід – лікування наркоманії препаратами.

Для реалізації особистісного відновлення пацієнт поміщається Терапевтичну Середу, якою керують консультанти і коуч-тренер.

Відштовхуючись від ситуації, що склалася у кожного пацієнта, спеціалісти проводять профілактику зриву і придбання всіх необхідних навичок для підтримки тверезості. Відновлення мотивації і цілеспрямованості, визначення життєвих цілей, орієнтирів і дотримання ним – це особистісна сфера розвитку.

У постійності роботи пацієнт вчитися змінювати деструктивні моделі поведінки і взаємини з іншими людьми на позитивні. Ця праця проводиться безперервно, починаючи з потрапляння в терапевтичну середу і закінчуючи поступовим виводом у соціум з залученням в професійну і навчальну діяльність. Цей аспект реабілітації називається ресоціалізацією клієнта.

Фахівці Клініки Доктора Долинського складають індивідуальну програму одужання для кожного клієнта, яка коригується відповідно динаміці одужання. Принципи нашої роботи – науковість методів і професіоналізм співробітників. Наш метод дозволяє навіть в найважчих ситуаціях досягти стовідсоткового одужання від опіатної залежності.

Наркоманія є захворюванням з непередбачуваним результатом, тому зволікати не можна. Зіткнувшись з опіатної залежністю, телефонуйте нам прямо зараз – і ми почнемо вирішення цієї проблеми вже сьогодні! 


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone