Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування залежності від насвая в Наркологічної Клініці D.D.C!

Лечение зависимости от насвая Сьогодні насвай особливо популярний серед спортсменів, так як сильний психоактивний ефект сприяє розслабленню і релаксації після інтенсивних тренувань. Однак насвай є далеко не настільки нешкідливим, яким його уявляють багато споживачів. Залежність від насвая – це досить поширена залежність від психоактивної речовини тютюну і тютюнових сумішей. Ці речовини інтенсивно потрапляють безпосередньо в кровоносну систему за допомогою лужної основи, яка при впливі зі слизовою оболонкою ротової порожнини розширює капіляри. 

Всупереч поширеному міфу, що насвай навіть безпечніше тютюнопаління, це не так. Насвай складається з канцерогенів, тому навіть епізодичне вживання насвая здатне викликати рак слизових оболонок. Ризик виникнення онкологічних захворювань від споживання насвая на порядок вище, ніж від споживання сигарет.

Окрім того, насвай викликає сильне звикання, яке пізніше переростає в психологічну залежність. Споживані за раз дози нікотину в десятки і сотні разів перевищують ті, що людина отримує з сигаретним димом. І в таких концентраціях при такому типі надходження тютюн починає проявляти вже зовсім інші властивості. Вживання насвая надає сильний психоактивний ефект. І тривале споживання цього наркотику призводить до множинних ускладнень не тільки на фізичному, а й а психічному рівні. Виникнення психічних девіацій, психозу, невротичних станів на тлі споживання або скасування насвая не рідкість для цього наркотику.

Способи лікування залежності від насвая.

Важливо розуміти, що насвай надає наркотичну дію. Це означає, що залежний від насвая вже не здатний контролювати свій стан самостійно. Тільки своєчасна допомога до фахівців дозволить гарантовано зупинити проблему. Реабілітація залежності в рамках загальної програми лікування і терапії при індивідуальному підході дозволить створити оптимальні умови для відновлення контролю. Клініка Доктора Долинського гарантує стовідсотковий результат позбавлення від насвайной залежності для своїх пацієнтів.

Важливо розуміти, що залежність від насвая необхідно зупинити відразу, як тільки виявлена хвороба. Тільки так можна добитися результату, уникнувши важких наслідків.

Дізнайтеся більше про лікування насвайной залежності – зателефонуйте нам прямо зараз! консультації безкоштовні.


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone