Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Тест на наркотики в Києві і Україні, діагностика вживання, комплексні методики – кращі рішення і якість в Doctor Dolinsky Clinical!

narolab-hold Ваш близька людина або дитина вживає наркотики? Є незаперечні підозри, але залежний заперечує свою проблему? Або рідна людина починає поводитися дивно, і з’являються сумніви, і немає впевненості в безпеці близького? Краще рішення в даному випадку – це тест на наркотики. Тест на наркотики в Києві зробити не складно, в будь-якій аптеці можна придбати експрес-тест, який дає достовірні результати в разі хронічного вживання.

Однак таке тестування часто не вирішує проблеми, оскільки навіть при таких вагомих аргументах залежна людина продовжує заперечувати проблему. Більш того, такий підхід не дозволяє провести комплексну діагностику вживання наркотиків або алкоголю, скласти соціальний портрет хвороби, визначити розвиток багатьох можливих психологічних і психічних відхилень, якщо не зупинити вживання наркотиків. Крім самого тесту на наркотики необхідно працювати з залежним, з метою мотивації його на одужання і подолання бар’єрів заперечення. Такий спектр запитів не наважується одним тільки лабораторним тестом на наркотики.

primenyaemyie-metodyi-lecheniya-sroki-lecheniya Вирішивши провести тест на наркотики в Києві, звернувшись в Doctor Dolinsky Clinical Ви отримаєте повний спектр послуг по всебічному обстеженню залежного на предмет вживання якісно і кількісно. Отримайте комплексну діагностику всіх можливих ускладнень і захворювань на тлі залежності, особистісних проблем, і найголовніше, ефективних рішень саме у Вашій ситуації. Більш того, з самим тестованим працюватиме психологічна служба, що дозволяє зробити процедуру обстеження максимально безболісною, і в разі виявлення проблем, мотивації на одужання від залежності.

Виявивши проблему залежності, навіть тільки при підозрах, не втрачайте час. Адже залежність є смертельним захворюванням, і краще проявити обережність. У Doctor Dolinsky Clinical Ви отримаєте можливість провести всебічне обстеження на предмет вживання і найкращі рішення в сформованому випадку.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і запишіться на тестування наркотичної залежності вже сьогодні! консультації безкоштовні.


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone