Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування неврозу

Лікування невротичних розладівНевротичні розлади (неврози) – це група психогенних хронічних функціональних розладів, які мають оборотний характер. Функціональні розлади – це відхилення у функціонуванні органів і систем. Найчастіше мова йде про поведінкові порушення. Найпоширеніші поведінкові відхилення: синдром хронічної втоми, гіпер емоційність, нав’язливі звички. При цьому спазми, болі, нездужання так само можуть мати невротичний характер. В цьому випадку діагностика і визначення справжніх причин можуть бути більш скрутними. Неправильна діагностика в даній ситуації часто призводить до неефективного, хворобливого і навіть шкідливого лікування. Психогенні захворювання обумовлені тим, що причиною таких розладів служать суто психологічні чинники: внутрішні або зовнішні конфлікти, проблеми зі сприйняттям дійсності, стрес і тривала напруга, психотравми. На щастя, така природа неврозів обумовлює їх оборотністю. Тобто неврози виліковуються, і неприємні наслідки неврозу долаються на рівні причини захворювання. Лікування неврозу сьогодні – досить вивчена галузь медицини, яка при належній методиці дає ефективний результат.

Лікування неврозуСаме тут і важливо визначити пріоритети в підході терапії проблеми. Підхід безумовно повинен бути комплексним, маючи на увазі як відновлювальні, так і терапевтичні процедури. Важливо ефективно подолати наслідки неврозу на фізичному рівні, так і усунути причину на психологічному. Психотерапія та психологічні консультації повинні стати основою лікування для стовідсоткового виходу із ситуації. Пацієнта важливо утримувати в рамках клінічного стаціонару при постійній підтримці фахівців для забезпечення сталості та динаміки процедур. Лікування неврозів в рамках реабілітаційного центру є найкращим варіантом, тому що повністю задовольняє всім необхідним умовам.

Реабілітаційна клініка Доктора Долинського проводить лікування невротичних розладів за авторською методикою. Ми надаємо пацієнту стаціонарні умови лікування на європейському рівні, дбаючи не лише про безпеку і комфорт, але і атмосферу затишку і підтримки. У нашій клініці практикують тільки досвідчені і кваліфіковані фахівці в сфері лікування та реабілітації. Лікар психіатр і психотерапевт, психолог консультант, фізіотерапевт і сестринський персонал готові словом і справою підтримати пацієнта в скрутні хвилини. Ми забезпечуємо абсолютну безпеку і індивідуальний підхід по нашим методиками. Потрапляючи в Клініку Доктора Долинського, пацієнт отримує ефективні методики відновлення і подолання проблеми з перших же днів. Ми гарантуємо стовідсотковий результат позбавлення від захворювання в порівняно швидкі терміни, лідируючи в цій області по Україні.

Дізнайтеся більше про лікування невротичних розладів у Doctor Dolinsky Clinical – зателефонуйте нам зараз! консультації безкоштовні.


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone