Лікування наркоманії в Казахстані: реабілітація, детоксикація – нові рішення і комплексний підхід

Пов’язане зображенняDoctor Dolinsky’s Clinic безперервно розширює свою діяльність і сьогодні ми відкриваємо нове відділення в Казахстані! У Казахстані Ви можете отримати комплексне лікування наркоманії та інших залежностей, ефективну відновну реабілітацію, соціалізацію та адаптацію, розвиток і відновлення всіх, порушених вживанням наркотиків сфер життя.

З цією метою з клієнтом буде працювати штат фахівців різного профілю, діяльність кожного з яких спеціалізована з того чи іншого аспекту реабілітації наркозалежних. Штат співробітників, які проводять лікування наркоманії, складається з наступних фахівців: лікар-нарколог і психіатр вищої категорії, психологічна служба, що складається з психолога, психотерапевта, коуч-тренера, фізіолога, масажиста і сестринського персоналу, консультанта по хімічним залежностям.

Завдяки комплексному підходу добиваємося глибинних особистісних змін і гарантованого позбавлення від наркотичної залежності навіть в найважчому випадку. Ми проводимо лікування наркоманії в Казахстані в умовах закритого стаціонару, що гарантує залучення клієнта в терапевтичні процедури постійно і гарантовано ізолює від факторів високого ризику.

Ми проводимо лікування наркоманії в Казахстані за індивідуальною програмою одужання, гарантуючи стовідсотковий результат в одужанні.

View in English!


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!