Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування лікарської залежності

Картинки по запросу лекарственная зависимостьDoctor Dolinsky Clinical проводить лікування аптечної наркоманії за авторською програмою одужання, яка має на увазі комплексний підхід. Аптечна наркоманія сьогодні – досить поширене явище, так потрапити в залежність від лікарських засобів сьогодні нескладно. Існує кілька груп ризику, люди в яких можуть знайти залежність від аптечних препаратів.

Людина, що потребує психокорекції може стати жертвою недобросовісного лікування, коли нарколог прописує наркотичні препарати, і не може адекватно супроводити призначений курс. В результаті клієнт стає залежним від прийнятого препарату і починає вживати його незалежно від рекомендацій лікарів. Так само знеболювальна терапія в разі важких травм може спровокувати лікарську залежність, яка переростає в наркоманію. До лікарської залежності так само можуть бути схильні люди зрілого та похилого віку, які застосовують препарати на свій розсуд, нічого не підозрюючи про їх побічні ефекти, такі як хімічна залежність. Але все більше поширена умисна аптечна наркоманія, коли пацієнт починає вживати препарати усвідомлено, навмисно бажаючи отримати наркотичний ефект.

У будь-якому випадку необхідний індивідуальний підхід у кожному конкретному випадку, що є основним принципом роботи Doctor Dolinsky Clinical. Ми проводимо комплексне лікування лікарської залежності, проводячи відновлення і розвиток всіх, порушених препаратом сфер життя: соціальної, фізичної, емоційної та особистісної.

Проводячи лікування залежності від ліків з клієнтом працює цілий ряд фахівців, що забезпечують постійне залучення клієнта в одужання і підтримку. Лікування лікарської залежності, реабілітацію, психокоррекцию, психологічну допомогу і ресоціалізацію проводять такі фахівці, як: лікар нарколог-психіатр вищої категорії, псіхотреапевт і психолог, фізіолог і сестринський персонал, консультанти по хімічним залежностям і коуч-тренер.

Завдяки всебічному підходу і комплексності програми ми досягаємо стовідсоткового одужання від лікарської залежності з гарантією результату!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone