Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування наркоманії у місті Рівне

Лечение наркомании РовноДо недавнього часу лише Київ і Київська область могли уявити організації, відповідні за запитом якості і гарантії результату. Але лікування наркоманії як послуга є актуальною у всіх регіонах України. На жаль, далеко не у всіх областях нашої країни доступні якісні і комплексні послуги з лікування, реабілітації та терапії залежностей. На даний момент відкривається ще кілька нових відділень, одним з яких є Наркологічна Клініка в місті Рівне.На сьогодні Клініка Доктора Долинського відкриває все більше і більше відділень в областях. Тільки в Україні на базі нашої Асоціації функціонує тридцять повноцінних відділень.  

Наркологічна Клініка Доктора Долинського у місті Рівне: наші послуги та переваги

Основні принципи, за якими працюють фахівці Наркологічної Клініки в місті Рівне – це відкритість і прозорість наших методик, турботливі і довірчі відносини до кожного пацієнта, індивідуальний підхід в кожній ситуації.  Вища якість послуг є для нас найвищим пріоритетом, тому звернувшись в нашу клініку Ви отримаєте найкращі умови проживання та терапії. З Вами і Вашою проблемою працюватимуть найкваліфікованіші в країні фахівці за індивідуальною методикою. Благополуччя клієнта, вища якість послуг і гарантія результату – це те, на що може розраховувати кожен пацієнт клініки. На базі yаркологічної клініки пацієнт проходить весь спектр відновних, реабілітаційних, психотерапевтичних, медикаментозних і соціальних послуг, необхідних для ефективного одужання від наркоманії.

Основний перелік гарантій і переваг нашої Клініки:

 • Гарантії анонімності і конфіденційності
 • Гарантії кваліфікації фахівців і ефективності методів
 • Гарантії вищого комфорту і турботи про клієнта
 • Гарантії повноцінної інформативною і практичної підготовки
 • Гарантії послелечебного супроводу.

У Рівному та області ми є єдиною клінікою, яка надає комплексні та сертифіковані послуги в умовах укомплектованого стаціонару. Наркологічна Клініка Доктора Долинського проводить лікування наркозалежності за авторською методикою реабілітації, на сьогоднішній день ми лідируємо в цій області. Ми гарантуємо стовідсотковий результат одужання від наркоманії навіть в найважчих ситуаціях!

Зіткнувшись з проблемою наркоманії, телефонуйте нам прямо зараз! Ви отримаєте ефективні рішення та вичерпні консультації вже сьогодні.


  Спасите жизнь себе и близким!
  Оставьте заявку и мы расскажем Вам пошагово что нужно сделать!


  account_circle


  phone