Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування та реабілітація алкоголізму у Львові

Картинки по запросу львовСьогодні в Doctor Dolinsky Clinical можливо отримати якісне і ефективна алкоголізму терапія на всіх етапах формування і протікання хвороби. Лікування алкоголізму на професійному рівні для нас – це завдання, яке ми прагнемо здійснити в усіх регіонах країни. Адже тільки зупинивши алкоголізм в кожному конкретному житті, ми можемо зупинити алкоголізм, як загальнодержавну епідемію. Лікування алкоголізму у Львові сьогодні здійснюється на базі кількох відділень Наркологічної клініки Doctor Dolinsky’s Clinic. Команда, яка проводить реабілітацію алкозалежних у Львові готова надати допомогу всім жителям України. Пропонуємо трансфер клієнта в відділення, детоксикацію, очищення організму і відновлення психіки, комплексну реабілітацію та соціалізацію. При необхідності можемо надати виїзд фахівців додому. 

Лікування алкоголізму в місті Львів і в Львівській області дозволить жителям західної України і прилеглих регіонів отримати компетентні та ефективні послуги з терапії та реабілітації алкозалежних за місцем проживання.

Лікування алкоголізму в Клініці Доктора Долинського – це всебічна реабілітація за авторською методикою одужання в умовах закритого стаціонару. Це означає, що клієнт максимально ізольований від всіляких факторів високого ризику. З клієнтом працює цілий ряд фахівців, діяльність яких спрямована на відновлення всіх, порушених алкоголем сфер життя. Співробітники нашої клініки супроводжують пацієнта цілодобово, забезпечуючи максимальну безпеку і залучення в програму одужання.

Залишаючись в проблемі, не втрачайте час! Зателефонуйте нам прямо зараз і отримаєте комплексні рішення вже сьогодні!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone