Клініка, якій Ви можете довіряти

Doctor Dolinsky Clinic надає сучасну діагностику та своєчасну медичну допомогу у боротьбі із залежностями різної складності.


              

Запис на прийом

+38 (066) 079 39 95

Лікування психічних і соматичних захворювань

1458723703_lechenie-psihicheskih-zabolevaniy-v-rostove-na-donu-4 Лікування психічних і поведінкових розладів в Києві, в умовах стаціонару надає Центр реабілітації Doctor Dolinsky Clinical. Центр проводить лікування психічних і поведінкових розладів, надаючи умови європейського рівня. Doctor Dolinsky Clinical – це не клініка в стандартному розумінні цього слова. В першу чергу – це віра в особистісні ресурси пацієнта. Наша основна задача – підготувати клієнта до самостійного життя і повної відповідальності за свої статки. Це можливо в тому випадку, коли людина приймає рішення розвивати свою особистість і отримує всі необхідні ресурси і базу для свого зростання після перенесення хвороби.

Лікування психічних і поведінкових розладів у Doctor Dolinsky Clinical, це обов’язково робота фахівців. З пацієнтом працюють лікар-нарколог психіатр вищої категорії, психолог і психотерапевт, коуч-тренер.

Працюючи з лікарем-психіатром, пацієнт може отримати не тільки медикаментозну підтримку, але так само рекомендації, пов’язані з контролем поведінки, які працюють. Найголовніше те, що пацієнт буде знаходиться під наглядом фахівця, компетентним у своїй сфері.

Лікування поведінкових розладів.

Лікування поведінкових розладів на базі центру реабілітації Doctor Dolinsky Clinical – це індивідуальний підхід до кожного клієнта. Основна мета – навчити людину долати бар’єри свого сприйняття і комплекс звичок, які виросли в розлад, виробити нові моделі поведінки.

Це можливо тільки при створенні необхідних умов, і постійній роботі фахівців з клієнтом.

Лікування поведінкових розладів – це психотерапевтична робота, зміна моделей поведінки і сприйняття хворого, так як розлади є прямим відображенням внутрішнього світу клієнта.

Лікування психічних розладів.

Наркологічна клініка Doctor Dolinsky Clinical не є психіатричним закладом, основний принцип роботи – розкриття і реалізація внутрішніх особистісних ресурсів клієнта для боротьби із залежністю або дефектом психіки, сприйняття. Ми не можемо вимагати від психічно хворих людей відповідальності за одужання. Але ми можемо створити всі умови, надати комплекс послуг із супроводу, відновленню, консультування і терапії для того, що б клієнт зміг знайти ресурси для протидії хвороби.

На відділенні Doctor Dolinsky Clinical працює лікар-психіатр вищої категорії, який при необхідності може призначити лікування психіки препаратами. Але це тільки допоміжна міра, основний напрям йде на мобілізацію внутрішнього потенціалу клієнта.

Якщо клієнт не підлягає психотерапії зважаючи на важкий стан, ми готові надати догляд за психічно хворими на тих умовах, які визначить лікар-психіатр.

Дізнайтеся більше про лікування психічних і соматичних розладів, зв’язавшись з нашими фахівцями!


    Врятуйте життя собі і близьким!
    Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


    account_circle


    phone