Лікування наркозалежності у місті Луцьк

7Лікування наркоманії в Луцьку сьогодні можливо провести на європейському рівні на базі відділення Наркологічної клініки Doctor Dolinsky’s Clinic. Лікування наркозалежності в місті ніким не проводилося професійно, адже не було цілісних організацій із комплексного лікування.

На сьогодні Клініка Доктора Долинського відкриває повноцінне відділення з лікування і реабілітації наркозалежності, де пацієнт отримує усі відповідні та необхідні для повноцінного одужання від наркоманії послуги. Проводимо відновлення, реабілітаційну, психотерапевтичну, медикаментозну і соціальну роботу, гарантуючи результат позбавлення від залежності.

doctor with male patient

Основне завдання спеціалістів Doctor Dolinsky’s Clinic – поверення контролю над усіма сферами життя, які втратив клієнт під час вживання наркотичних речовин.  На базі стаціонару нашої клініки з клієнтом працюють такі фахівці, як лікар-нарколог вищої категорії і психіатр, фізіотерапевт і сестринський персонал, психологічна служба, представлена психологом, психотерапевтом і коуч-тренером, консультанти по хімічним залежностям.

Нашими принципами роботи є прозорість методів, чесність і відкритість до кожного клієнта, індивідуальний підхід в кожній конкретній ситуації. Комплексний підхід, залучення багатопрофільного штату фахівців, та проведення лікування наркозалежності в Луцьку за авторською методикою реабілітації, дозволяють нам гарантувати одужання від наркотичної залежності навіть у тяжких випадках. 

Ми гарантуємо якісне надання послуг і результат одужання від наркоманії! Телефонуйте, консультації безкоштовні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


account_circle


phone

Перезвоните мне!