Лікування алкоголізму в Івано-Франківську

Doctor Dolinsky’s Clinic надає допомогу залежним від алкоголю в форматі комплексної реабілітації. Клініка Доктора Долинського готова допомогти в багатьох областях і регіонах України, звернувшись до нас, можете почати лікування алкоголізму в Івано-Франківську. Проводимо реабілітацію за авторською єдиною програмою одужання, створюємо поетапний план реабілітації для кожного пацієнта, відштовхуючись від проблематики та індивідуальних запитів. Реабілітація в нашій клініці включає в себе:

  • Фізичне відновлення;
  • Психоемоційне відновлення;
  • Корекцію і профілактику залежної поведінки;
  • Соціальну допомогу і адаптацію.

Допомогу надають кваліфіковані фахівці –  з пацієнтом працюють: лікар нарколог-психіатр, психотерапевт, консультанти-психологи, фізіотерапевт, реабілітолог, масажист та рефлексотерапевт, консультанти по хімічним залежностям, соціальні працівники, сестринський персонал. Пацієнт перебуває під цілодобовою опікою.

Переваги реабілітації в нашій клініці

Лікування алкоголізму в Івано-Франківську на базі Doctor Dolinsky’s Clinic – це умови клінічного стаціонару, фахівці цілодобово супроводжують пацієнта, мінімізуючи будь-які ситуації високого ризику. Постійне залучення в програму одужання дозволяє досягти найвищого результату в особистісних змінах і мотивації. Залучення фахівців різного профілю дозволяє індивідуально розвивати і відновлювати кожну пошкоджену алкоголем сферу життя.

Ми досягаємо гарантованого одужання від алкоголізму навіть у найважчих випадках.

Зателефонуйте нам прямо зараз, і дізнайтеся більше про лікування алкоголізму в місті Івано-Франківськ! Консультації безкоштовні.


Врятуйте життя собі і близьким!
Залиште заявку і ми розповімо Вам покроково що потрібно зробити!


account_circle


phone

Перезвоните мне!