Клиника, которой Вы можете доверять

Doctor Dolinsky Clinic предоставляет современную диагностику и своевременную медицинскую помощь в борьбе с зависимостями разной сложности.


              

Запись на прием

+38 (066) 079 39 95

Удосконалення програми одужання: 1 модуль реабілітації

Наркологічний центр Doctor Dolinsky Clinic працює за авторською і запатентованою методикою реабілітації залежностей. Однак це не закриває шлях для подальшого розвитку. Спільно з усіма співробітниками відділення проводимо корекцію і вдосконалення програми одужання під актуальні запити пацієнтів. На нараді було об’єднано комплекс послуг, важливих для пацієнта на початковому етапі одужання в модульному вигляді. Основне завдання програми на цьому етапі – підтримка пацієнта в скрутному переломному моменті і мотивація на одужання.

Чому важливо дотримуватися сталості і стандартизації в реабілітації?

Реабілітація залежних в Клініці Доктора Долинського заснована на груповій динаміці. Взаємодопомога і командна робота в подоланні залежностей сьогодні є найрезультативнішою. Ця робота вимагає загального простору принципів і методик для всіх пацієнтів і єдиний загальний графік роботи. Модульна представляє собою застосування до кожного клієнта загальних методів в кожному етапі одужання. Це створює підґрунтя для об’єднання всієї групи в рамках роботи і один об’єктивний погляд на оцінку діяльності персоналу.

Чи дотримуємося ми індивідуального підходу до пацієнта при стандартизації?

Персональна робота з клієнтом під його запити, це один з основних принципів діяльності нашої клініки. Індивідуальні консультації, коригування загального графіка при необхідності не суперечить стандартизації. Ці два процеси йдуть паралельно. Модульна програма задає загальний напрямок і темп реабілітації. Деталізація в кожному конкретному випадку забезпечується індивідуальною роботою фахівців з клієнтом.

Дізнайтеся більше про реабілітацію залежностей – зателефонуйте нам прямо зараз!